Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép emberek tényleg lenézik...

A szép emberek tényleg lenézik a kevésbé szép vagy csúnya embereket?

Figyelt kérdés
Én ezt tapasztalom.

2020. aug. 8. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia kérdése.
2020. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én szebbnek tartom magam az átlagosnál, és ezt már más is mondta😁. De mindenkiben van valami szép, és mindenki szép szerintem, főleg akkor ha mosolyog. Amúgy tényleg intelligencia kérdése.
2020. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehetne több ilyen ember.
2020. aug. 8. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem. De erre azt kerdeznem, a csunya emberek gyulolik a szep embereket? Mert erre lattam sok peldat. Megsem lehet altalanositani.
2020. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos igen, az egész értelmesek is. Húgom, és jó pár szaktársam is ilyen az egyetemen. Esélyt sem adnak, hogy jóban legyünk egymással.

De lehet, hogy vannak kivételek, viszont nem ismerek egyet sem.


Én is lány vagyok, és az arcom aránytalan.

2020. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Lányként talán még rosszabb lehet.
2020. aug. 8. 22:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Vagy létezhet, hogy van olyan, de szerintem nem ez az általános; lenézné valaki a másikat, csak azért, mert nem olyan szép, mint ő. Amúgy ha valamiért nagyon nem bírja a fejedet; csak ennyi, hogy nem vagy neki szimpatikus, bele tud ám kötni más dologba. :) Hogyha mondjuk pl egy beképzelt emberről van szó. :) És meg tudja ideologizálni, hogy miért utál. :) ki tud találni egy új indokot; pl őszerinte meg 'te vagy a beképzelt.' nem kell, hogy erre semmi alapot adj, csak egyszerűen rádmondja, és kész. :) De közben lehet, hogy zavarja, hogy te valamiben jobb vagy nála. :) Mondjuk mondok egy példát, mondjuk iskolai szinten, amikor kiosztják a javított dolgozatokat; és mondjuk hangosan mindenki szépen névsorban diktálja be, hogy hanyast kapott; már az is adhat " alapot" neki, hogy te mondjuk 4 -est kaptál, ő meg mondjuk hármast; de még az is lehet, hogy általában amúgy ő a jobb; és így meg tökre haragszik rád. Szóval ja. De ne aggódjál, semmibaj nincsen; te csak tedd a te saját dolgodat teljes szívvel, amennyi telik tőled, pl egy munkába, vagy egy dolgozatba is; igyekezzél a lehetőségeidhez mérten a legjobbat kihozni (pl időd, energiád terén) ; ha meg találkozol esetleg valami lelkileg 'lehúzós' emberrel; ővele nem kell törődni. :) Te csak legyél cuki mindenkivel, amennyire tőled telik. Tőle meg az telik, amit ő tud kedvességben pl produkálni; ennyi. :) Tehát ennyi , amit ő tud. Nem is kell túl magas elvárásokat támasztani mások felé, és akkor nem tudsz csalódni, ha már nincsenek elvárásaid; ő ilyen , fogadd el; de ez nem a te problémád, hogy ő ilyen; neked nem kell ővele foglalkozni, meg közösséget vállalni szal hogy pl látod, hogy nagyon egós, és akkor nem feltétlen kell hogy barátkoznod vele.
2020. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan fényfoltok itt gyakorin az ilyen lelkes, jószándékú emberek, akik nem sajnálják az idejüket kifejtett biztatásokat írni. :)
2020. aug. 8. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pláne az a rossz, ha a saját testvéred érezteti folyton veled, hogy hozzá képest egy kupac sz@rt sem érsz.
2020. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!