Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézem mindig azt hogy...

Miért nézem mindig azt hogy másnak milye van, nekem meg mi nincs?

Figyelt kérdés
Úgy idegesít ha másnak van valami ami nekem nincs. Csak példa aki világéletében semmit nem ért el az kap CSOK házat én meg nem. Én meg ki tudja mikor tudok venni szerintem soha. Vagy ha van jogsija én is akarok, főleg ha lány, olyan mintha tokosebb lenne nálam. De még sok példát tudnék. És felidegesít. Mást is?? F

2020. aug. 9. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Irigy vagy. Ennyi. :)

Nem, kiegyensúlyozott ember örül más boldogságának.( Én sem erősítem ezt a tábort, sajnos.)

2020. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert a magam életére koncentrálok, így ki tudom hozni belőle a legtöbbet, és így nem a sajnált hanem az irigyelt kategóriába tartozom. Javaslom, hogy te is kezdj el ezen dolgozni.
2020. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

És mit teszel, hogy Neked is legyen, azon kívül, hogy irigykedsz?

Vállaltam + munkát hétvégén, füvet nyírtam, ástam, köműves segédmunkát vállaltam...

Na munka közben nem volt időm irigykedni.

2020. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sok mindent, de a ház elérhetetlen szerintem.
2020. aug. 9. 21:46
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Magadat a tegnapi énedhez hasonlítsad és ne mások jelenéhez.


Valóban a CSOK bosszantón felül nagyon keményen depresszív. Annyira elveszi a motivációt, akár a Ratkó korszakban. Aki keményen dolgozik nincs megbecsülve, csak aki gyereket csinál. Ez az üzenete.


Ez egyáltalán nem irigység. Olyan előnyhöz jutnak ezzel emberek, amitől az olló nyílik elég keményen.


Mi értelme van annak dolgozni, akinek nem lehet gyerek? Akinek már van ingatlanja, az gazdag. Akinek nincs és nem vállal be gyereket, annak sosem lesz ingatlanja. Aki bevállal, és nem lesz gyereke,majd elveszti azt.


Hajrá! Szaporodjanak a nagy családosok! Legyen vissza szorítva az, aki küzd és jutalmazzák, azt, aki elvárja a támogatást.



De! A gondolkodási hiba mégis abban van, aki nem akar gyereket Magyarországon, és azzal, akinek nem lehet gyereke. Ma a magyar világ pénzt ad a gyerekért. Ha neked pénz kell, keress egy tenyész mént, vagy egy tenyész bikát és sokkal előrébb leszel, mint más. 10 évig kell házának lenni. 3 gyerek kell. Ezért kapsz 25 milliót, elvégezhetsz egy fizetős egyetemet ingyen és a diákhiteled is elengedik és jön meg más extra is. Juj de jó!


Ha meg nem akarsz 3 gyereket (csak kevesebbet akár) , akkor irány külföld, vagy még is dögölhetsz.


Ez nem irigységről szól.

Ez megosztásról.

2020. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Mi felettük a csok-ot kiélvezem. Van 10 év és utána öngyilkoss leszek.

Ennyi.

Nem kell sem gyerek, sem más.

2020. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5. Sajnos ez valóban így van, gusztustalan. A gyomrom kifordul.
2020. aug. 9. 21:57
 8/15 A kérdező kommentje:
6. Azért szeretném hogy ez ne történjen meg.
2020. aug. 9. 21:58
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Pontosan ez fog történni.

Semmi értelme élni. Ha a munka nem számít, akkor kiélvezem a felett milliókat és sziasztok! Fizesse vissza, aki akarja.

2020. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miből gondoljatok, hogy a családosok vagy akik gyereket akarnak, nem küzdenek? Csokkal se sokkal könnyebb egy csórónak lakáshoz jutni, ugyanis a csok nagyrésze hitel, komolyan erre irigykedtek? Babavaro ugyanez... aki csóró, nem kapja meg a max összeget semmiből.
2020. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!