Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme élni ha annyira...

Van értelme élni ha annyira antiszoc vagyok hogy emberek közt se maradok meg?

Figyelt kérdés
Nincs semmi életem se barátok se csaj, és tudom hogy ez így marad. Emberek közt se tudok megmaradni, nincs is energiám ehhez. Így semmi életem nincs viszont az a baj minden kikapcsolódáshoz emberek közé kell menni. Unom már az életet. Ha sok sört iszok se segít, nagyon nem vagyok jól társaságban. Szóval csapda mert mindenképpen szar nekem. És nem akarok élni.

2020. aug. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Élj az állatokért, én is ezt teszem.

Nem ítélkeznek, tökmindegy nekik hogy mennyi pénzed van, hogy hogy nézel ki, meg minden ilyen fasság.

Nagyon hálásak, és remek társaság. Igazi társak akikért minden nap van miért felkelni.

2020. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
teljesen aterzem a helyzeted, szerintem keress fel egy szakembert es beszelgess vele hatha az segiteni fog💖kitartast!!
2020. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Mégis miért maradna így? Változtass ezen! :) Persze, nehéz az emberekkel, de próbálj meg nyitott lenni, adj nekik egy esélyt! :) Miért nem tudsz megmaradni emberek között? :)


Rengeteget segítene, ha tornáznál. Sikerélményed lesz, idővel látod az eredményét, amit persze mások is fognak látni, ettől több önbizalmad lesz, magabiztosabb leszel.


Az is sokat segítene, ha leírnád egy lapra, hogy milyen barátnőt szeretnél, egy másikra pedig azt, hogy te milyen ember szeretnél lenni. Azért abba is gondolj bele, hogy egy görnyedt, önbizalomhiányos, szomorú fiatal emberhez senki sem fog odamenni és leszólítani, még akkor sem, ha baromira jól nézne ki. Te sem szólítanál le egy olyan leanyzót, aki gyönyörű, de görnyedt, frusztrált, látszik rajta, hogy teli van lelki sérülésekkel.


Ha leírod egy lapra, hogy te milyen férfi szeretnél lenni, akkor jobban tudatosul benned, pontosan látod, hogy mit kell tenned, min kell változtatnod. Légy egy pozitív, életvidám, határozott férfi, akivel mindenki szívesen megismerkedne! :)


Nem a társ hozza a boldogságot, hanem a boldogság hozza társat! :)


Én vallásos vagyok, komolyan gondolom a hitem. Régebben én is depressziós voltam, volt hogy vagdostam is magam, egy komolyabb pszichés betegségem is kialakult, de Jézus kirángatott ezekből a szarokból, Nélküle nem sikerült volna! Vasárnaponta a templomban talalkozom az emberrek, tehát van egy állandó társaság, amit szeretek. Eljárok lelkigyakorlatokra, lélekben gyógyulok, formálódok és olyan emberekkel ismerkedem meg, akiknek hasonló az értékrendjük. Neked is nagyon jó lenne egy közösség! :)


Remélem tudtam segíteni és sok sikert neked! :)

2020. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy érdemes-e élni? Ez olyasvalami, amit mindenki az élete során tapasztal ki.

Én mindenben amit leírtál olyan vagyok, mint te. De figyelj, úgyis meghalsz egyszer. Akkor meg már nem mindegy, hogy mennyit éltél előtte? Ugyanúgy nem fogsz többé létezni, ha ma megölöd magad vagy ha 80+ évesen természetes halált halsz.

Szóval tök mindegy, ha éled az életed és meglátod hol lyukadsz ki, nem?

Lehet, hogy idővel jobb lesz - az is lehet, hogy rosszabb. Ez legfőképp a meghozott döntéseiden áll.

Ha barátokra és barátnőre van szükséged miért nem dolgozol azon, hogy kapcsolatokat alakíts ki? Miért nem sportolsz és diétázol, hogy vonzóbb legyél? Ha lesz@rod magától sose lesz jobb. Hány éves vagy? Van munkád vagy tanulsz?

2020. aug. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem a társ hozza a boldogságot, hanem a boldogság hozza a társat."


Ez milyen igaz. Fel is írom magamnak.

2020. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. Vagy küzdj meg a szocfóbiával, vagy olyan célokat, értelmes elfoglaltságokat keress magadnak, amihez nem kellenek emberek. Millió dolgot lehet csinálni egyedül vagy állatokkal.
2020. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!