Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen videóknak van értelme...

Milyen videóknak van értelme TikTokon?

Figyelt kérdés
Te mit nézel szívesen? Szeretnék nézhető értelmes videókat gyártani, de nem tudom, melyiknek lenne értelme... Vicces? Vagy tanító? vagy főzős?
2020. aug. 3. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Amiben tini lányok táncikolnak és lehet látni a cicit mert keveset takar a ruci. Meg popsi rázást.
2020. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Tiktokon nincs értelmes tartalom. A társadalom legalja az a réteg, amelyik ezt használja, de azoknak már úgyis mindegy.
2020. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Amikben arról beszélnek,hogy mik történnek a nagy világban,amikről a hírekben nem hallasz. Kínai koncertációs táborok, feketék gyilkolászása (itt most nem csak 3-4 emberről van szó), őslakos nőket rabolnak el és egyéb dolgokat csinálnak velük stb. Én azt mondom ezeknek a videóknak van értelme és szükség van rájuk.
2020. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Van egy hölgy, aki a kutyatartásról beszél, őt például szeretem. Akkor az ilyen különleges rovarokról és állatokról szóló videókat is szeretem. A vicces videókat is, illetve a "pov"-okat is, amik ilyen egy perces videókból álló sorozatokat alkotnak kis történettel. Illetve az éneklős és alkotós videókat is szeretem. Tiktokon nem csak a hülyeség megy ám..
2020. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Tanító 🙂
2020. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!