Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Magyarország gyalázásnak mi...

A Magyarország gyalázásnak mi értelme van?

Figyelt kérdés

Tudjátok amikor folyamatosan negatív összehasonlítgatásokat tesznek hogy Németországban tized ennyi idő alatt felújítanának ezt meg azt vagy Angliában ennyivel meg annyival jobb az oktatás stb.


Most emiatt rosszul kellene hogy érezzem magam vagy mi van?

Pláne mért mondod ha te is Magyarországon élsz?



2020. júl. 31. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Én azt látom - de lehet, hogy ez csak konteo - hogy itt elég sok propagandista van mind a két oldalon, mert pl ebben a témában nem lehet olyan véleménnyel találkozni, ami középen van.

Vagy az van, hogy Magyarország egy pokollyuk, ahol kb csoda, ha életben maradsz nap nap után, a másik oldal pedig az, hogy ez a földi kánaán, a szent anyaföldet aki elhagyja az egy hazaáruló. Szerintem egyik se igaz, Magyarország egy nagyon jó adottságokkal rendelkező, szép ország, amelynek nem igazan jól használják ki az erőforrásait minden területen, ennyi.

2020. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Különösebben én se vagyok Magyarországpárti csak érdekelne hogy mért kell ilyen kijelentéseket tenni.

Pl.: A magyar egészségügy sz.r.

Igen. És?

2020. júl. 31. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a gondod. Hogy miért rontják el a napodat ilyen kijelentésekkel, vagy mi?
2020. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látják, ezt viszik tovább. De ha magunkba tekintünk, akkor mi magyarok, azért sok mindenért hálásak lehetünk. Amíg csak Nyugat-Európába utazunk és fővárosokba, addig nem tudjuk majd objektívan szemlélni az életminőségünket. Pedig a valóságban Magyarország a világ legfejlettebb, leggazdagabb országaihoz tartozik - legalábbis a felső 25%-ban biztos benne vagyunk. Több erőforrást élünk fel, mint amit a Föld elbír, túlfogyasztunk, ez a gazdagság jele.
2020. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert a Vezír szerint a népünk harcos nép, így a feszkókeltés alap.
2020. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Nehez kimondani, de mostanra az orszag borzalmas allapotba kerult. Mindenfele okbol.

Nem egyszeruen a szulohazam latom ilyen allapotban, hanem a szamomra legkedvesebb helyet.

2020. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ezek tények. A magyar egészségügy tényleg szar. Most ezt nyilván feleslegesen kár hangoztatni, de ha erre terelődik a téma, akkor miért ne lehetne kimondani az igazat? Tény, hogy Magyarország nagyon sok mindenben rosszul teljesít más európai országokhoz képest, és már olyan országok húznak el mellettünk fejlettségben, mint pl. Románia.

Neked ettől miért kellene rosszul érezned magad?

Attól, hogy itt élek, még nem vagyok sem vak sem hülye. Ki mondja ki az országgal kapcsolatos negatív dolgokat, ha nem egy magyarországi magyar? Struccpolitikának hívják, mikor a fejed a homokba fúrod, csak hogy ne lásd a rossz dolgokat. Én nem akarok strucc lenni. Ennyi erővel a munkahelyed miatt se panaszkodj soha, hiszen ott dolgozol, vagy a családod miatt se, hiszen velük élsz.

2020. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!