Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miétt vagyok ilyen nemtörödöm?...

Miétt vagyok ilyen nemtörödöm? Miert iszok szivesebben mint pl. Filmezes, shopping, baratokkal talalkozas?

Figyelt kérdés

24 eves lany vagyok. Regebben tokre sokmindent szerettem, mig egyetemista voltam (fotozas, kepek feltoltese netre, deviantart, facebook, fitos oldalak) szerkesztes, photoshop,


Videok vagasa zenere

Egyik kedvenc sorozatomrol weboldalt is keszitettem


Kb. 10 eve szerepjatekkal is jatszottam


Sorozatokat is sokat neztem mig kolis voltam

Filmeket gimiskent


Szivesen futottam, tanulas utan v. Orak utan mig egyetemre jartam



Most mar MINDEN nyug...


Dolgozom, ha szabadnapom van szivesen iszok... de egyedul.

1 feles + 2-3 sor... nem rugok be, csak ennyi es imadom ezt az erzest, hogy olyan felszabadult vagy es elszivsz 5 cigit... amugy a melos napjaimon baromi keveset cigizek.


Na ebbol az lett hogy mivel igy alig van idom dolgokra (alberlet, takaritas, szemet levitele, porszivo) stb a dolgaimat is (hajmosas, letusolas stb) gyakran igy csinalom meg...


Ertitek.. nem rugok be, nem bantok senkit piasan, semmit nem szolok be utcan az emberekre, szoval semmi ilyesmi...


meg egyedul is elek albiban, es ido hianyaban volt hogy pl a porszivot, kad takaritasat szemetlevitelt igy csinaltam meg..


Vagy a hajmosaat mert a szabadnapom felet a varosban toltottem es ugyet inteztem otp, szamlak, stb.

Es elegem lett a vegere

Bazihosszu sorok, tomeg, varakozni akkor az ugyintezok is... pff..


Na es alig vartam mar h vege legyen.


De hopp, eszembe volt hogy "na b---ssza meg, a hajam is rossz, jo par napja nem mostam" es elegem volt mar a teendokbol, nyűgökből, es ittam, es ugy mostam meg a hajam meg porszivoztam... de ez neha fordul csak elo. Maskor felulok egy buszra zenet hallgatok meg szeretek par ora mulva beulni kajalni vmit, ami finom (es nem mindennapos pl nem egy szendvics) hanem pl egy kinai (1100 ft menu) vagy pl egy finomabb pizza v gyros... amiket ugye nem eszem minden nap. Ez ugye tobb penz.. mindegy.



Nem megyek diszkoba, nem tancolok sosem nem eneklek nem bantok senkit, nincs parom igy pl vele sem veszekszem :D de senkivel nem is veszekednek pia hatasa alatt.


Ugy elvagyok magamban, zenet hallgatok cigizek (sima cigi!) Vagy a teendoim kozul parat megcsinalok (ami nem hivatalos; ertitek nem egy email megirasa hanem pl. Egy porszivozas vagy hajmosas)

majd zenehallgatas es buszozas.


Ez ilyen hobbi lett nekem... ez baj?


Mar utalok filmezni

Utalok sodozatot nezni

6 eve nem tvztem (hirado egyeb musor)

Minden infot, hirt a netrol olvasok


Mar ruhat vasarolni is nyűg nekem lany letemre... regen szerettem.most nyug felprobalgatni a ruhakat levenni oket "jajj akkor eggyel kisebb v nagyobb meret kell" "jaj itt a szine nem jo" es egyebek...


Sot emberekkel se szivesen beszelek

Utalok magamrol beszelni v hogy mi van velem


Sot nem is talalkozom senkivel szivesen


A meloban persze sokan vagyunk ott dumalok eleget, elismernek abban sikeres vagyok de igy ennyi (ott nem tudnak errol a "hobbimrol")


Szerintetek ez nagyon gaz?

Egyszeruen mas semmi nem kapcsol ki...


Mas 24 eves lany imad moziba jarni meg rucikat venni, nekem mindketto kinzas..


Szerintetek ez baj? (Kb 3 naponta iszok igy vagy van h melo utan is ha csak 8 orazom. Ha egy nap 12 akkor ertelemszeruen nem :D)


24/l



2018. ápr. 29. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég fontos lenne tisztázni, hogy amikor ezt a kérdést kiírtad, a hobbid hatása alatt álltál vagy sem.


Rém unalmas hülyeségekkel vannak tele az ember mindennapjai, ebben igazad van. Értem én, hogy elviselhetővé kell tenni valahogy, de ez nem a legjobb megoldás. Egyébként is nagyobb gáz az, hogy már minden nyűg, mint az, hogy ezt ivással kezeled. Milyen területen dolgozol?


[link]

2018. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress inkább értelmes elfoglaltságot mint a dohányzás és piálás. Mert ez így csak céltalan függőség.
2018. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokunknak a hetek csak a túlélésről szól. Én még nem piálok, cigizek, de hasonló vagyok... Ha valaki tud valami jó megoldást, kérem szóljon.
2018. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem depressziós vagy és segítségre van szükséged. Vannak szuleid, barátaid? Kérj orvosi segítséget és olvasgass a kognitív viselkedés terápiarol. Ez egy rossz út kezdete ahol jársz...
2018. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!