Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet legjobban kezelni...

Hogy lehet legjobban kezelni ezt a szülő és fia kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Hogyha az anya mindenképp azt akarja kierőszakolni gyerekéből, hogy legyek olyan, mint ő és érdekelje azt amit az anya érdekel, ha pedig nem az van amit az anya akar, akkor egyből pszichológushoz fordul, hogy a gyereket fagassa?


Aki tud erre a mintára valamilyen megoldást, amivel lehet kezelni azt megköszönném!!!


2020. aug. 11. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesen csak ezirányban tippeket adni és melőzzük a vitát és az offolást! Köszi!
2020. aug. 11. 12:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de erre nem tudom „normális" választ adni. Ez egyszerűen egy rossz szülő. Azt értem, hogy szeretné, hogy a gyerekével legyenek közös érdeklődéseik, de, hogy pszichológus, ha a fia nem szeretné..

Én is csak egy tini vagyok, erre nem nagyon tudok más választ adni, sajnálom. Egyébként a kérdést jó lenne pontosítani, hogy melyik szemből szeretnének megoldást találni. Bár gondolom nem az anya akar, hisz elég betegnek tűnik..

2020. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ülj le és beszélj vele, magyarázd el neki azt, hogy te mit gondolsz erről az egészről, ha jót akar neked, megért és támogatni fog. Sok sikert!
2020. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pszihológus azért kell mert anyád hülye és mindent másodkézből akar ő nem tud faggatni?
2020. aug. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!