Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akiknek a szülei között nagy...

Akiknek a szülei között nagy a korkülönbség apuka javára (15-18 év) milyen tapasztalataik vannak? Milyen a két szülő kapcsolata? És a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményét kérném akik így élnek. Piszkáló válaszokkal kíméljetek. Köszönöm

2020. ápr. 27. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám 11 évvel volt idősebb.


Remek kapcsolatuk volt, 25 évig éltek házasságban (előtte 10 évig együtt)

2020. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, nagyon szerettem mindkettőjüket :) Ők is engem
2020. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim közt 13 év van. A faterom "javára". Ő az idősebb. A kapcsolatuk az elején még kielégítő volt, aztán egyre inkább romlott és mára már alig beszélnek. Anyum még fiatalos. Tettre kész a fater meg már inkább csak a TV előtt ülne. Folyamatosan veszekednek mindenen.

A fater a gyereknevelésben soha sem vett részt, ha mégis csak rontott a helyzeten mert soha sem volt elég türelme hozzánk. Szerintem anyum élete legnagyobb baklövése volt ez a házasság. Ő is így gondolja, de már nem tud rajt változtatni. Ha elválnának egyikük sem tudna a közös lakás árából élhető kislakást venni. Úgyhogy marad egymás idegrendszerének napi szintű gyalulása. Számomra annyit tanított ez az egész, hogy nagy korkülönbségbe SOHA sem fogok belemenni a saját párkapcsolatomban. Persze nekem van negatív tapasztalatom. Akinek pozitív van az biztosan másképpen látja.

2020. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
14 év van apukám javára, a szüleim egyáltalán nem illenek össze, de ez nem a korkülönbségnek tehető be. A mi kapcsolatunk nagyon jó, tökéletes apa.
2020. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
13:17es a szüleim között 3 év korkülönbség volt, de ugyanígy éltek. Borzasztó volt gyerekként.
2020. ápr. 27. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

17 év apa javára

Naponta összekapnak valamin egyszer majdnem válás lett a vége pár éve

Apa most 61 éves van egy 3 éves hugom :) úgyhogy azert jo a kapcsolatuk csak neha osszezordulnek

2020. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 27. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám és apukám között 16 év korkülönbség volt, anyu 21 volt mikor megszülettem, apukám 36. Elváltak, de nem ez volt a válóok, hanem apukám sokat ivott, és nem jutottak egyről a kettőre. A tanácstól végül anyu kapott egy önkormányzati lakást (mert előtte 3-an egy szükséglakásban laktunk, ami egy kb 20 nm-es üzlethelységet jelentett, ami az utcáról nyílt közvetlenül), apukám nem akart odaköltözni, ezért váltak el, mikor kb 11-12 éves voltam. Ezután összeismerkedett egy másik pasival, aki még masszívabb alkoholista volt, így telt a gyerekkorom. És így szarta el anyukám az életét. :( Nem a korkülönbség volt az igazi probléma, hanem az ital. Ne kezdjetek olyannal, aki iszik.
2020. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, 45 éves vagyok, nő.
2020. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez így van. Tapasztalat szintén. És a bántalmazók is ugyanez. Mindig bántani fognak. De nem csak férfi, férj lehet az. Bárki:"barát", "anya" stb.
2020. ápr. 27. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!