Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolnátok egy fiatal...

Mit gondolnátok egy fiatal lányról, aki csak azért jár nagyobb értékű, német rendszámos autóval dolgozni, hogy idegesítse az irigy munkatársait?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon jól teszi!

Mert az irigység az egyik legszemetebb pr0li tulajdonság,és ezt a réteget szopatni kell,mert megérdemlik a tulajdonságaik miatt.

2018. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Honnan tudod, hogy azért jár ezzel? Mondta is?


Egyébként engem egy autóval nem lehetne felidegesíteni (se drága órával, ruhával, aranylánccal), mert pont nem ezeket a dolgokat tartom fontosnak az életben. Egybként meg inkább viccesnek találnám, mert azt gondolom, az ilyen embereknek épp elég csapás önnön ostobaságuk.

Munkatársként az tudna felhúzni, ha az adott kollegina személyisége lenne iritáló, beszólna, kötekedne, stb. De akkor meg vagy kerülném, vagy leoltnám úgy, hogy ne legyen kedve többet kötekedni.

2018. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon jól teszi. Irigység magyar betegség, hergelje csak a suttyó 80 IQ-s kollégáit.
2018. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nehezen tudom elhinni, hogy CSAK a munkatársai idegesítéséért vett egy nagyobb értékű autót. Hogy kell ezt elképzelni? Hétvégén és munkán kívül egy trabanttal jár és csak dolgozni jár az új, drága, német autóval? Nem lehet, hogy egyszerűen tetszett neki az autó és megvette?
2018. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Kb azt, mint errol a kerdesrol....

Felesleges, provokativ stb stb....

2018. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele, úgy volt vele, hogy amúgy is is szereti a szép autókat, spórolt pénzén kintről vett autót, mert az itteni áraktól jóval olcsóbban tudta megvenni a bizonyos járművet. Rendszámot addig nem cseréli le, míg csak lehet. Úgy van vele, hogy jót szórakozik a buta kollégáin.
2018. szept. 22. 10:13
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
inkább a kollégákkal van a gond hogy ilyen zavarja őket.
2018. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg inkabb a csajjal van a gond, hogy ennyire foglalkoztatja, hogyan b.ssza fel a masiknak az agyat. :D
2018. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Jól teszi. Én is szeretem hergelni az irigyeimet. Ha már lúd, legyen jó kövér.
2018. szept. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8: De a kollégák meg feltehetően azon gondolkodnak, hogy miképp tudnának alátenni, és lehúzni a maguk szintjére. Úgyhogy ez kölcsönös.
2018. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!