Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti mennyire szeretitek...

Sajtoslány kérdése:

Fiúk ti mennyire szeretitek ha egy lánynak göndör a haja?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek jól áll akkor nagyon szeretem. 18F
2020. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen az arca. Láttam már olyan lányt, akinek gyönyörűen állt.
2020. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Támogatom az első 2-őt :)
2020. aug. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha jól áll neki,tetszik. Sokat láttam már,akiknek nem állt jól,sokat akiknek jól állt. Semmi ítélkezés,nincs mindenki tisztában azzal,hogy mit szeretne,mi állna jól neki,másoknak akar megfelelni,stb...Lehet hogy más azt mondja,hogy jól áll neki. Nem lehet ezt így eldönteni. Azt lehet,hogy szerinted és szerintem.
2020. aug. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a göndör hajú csajokat. Most, hogy a cgm jobban berobbant a köztudatba, remélhetőleg egyre többen vállalják fel majd a göndör hajúkat.


22/F

2020. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: En is nemreg hallottam a curly girl method-rol, sokat neztem utana, es azota hordom gondoren a hajamat, 2 honapja nem vasaltam ki egyszer se. :D Nekem nem tetszik, meg hozza kell szoknom, de legalabb nem karos a hajamnak.
2020. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És lepontoznak,pedig tök normális és nem ítélkező választ írtam. Vicc kategória.
2020. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de elfogadom.
2020. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!