Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. Ti szeretitek ha egy...

Lányok. Ti szeretitek ha egy fiúnak hullámos a haja? (Nem Göndör) vagy azt szeretitek ha mondjuk ki van vasalva?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki a hullámos haj ^^
2017. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ne legyen Jézus.
2017. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ha ennyire helyes, akkor igen :D

2017. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második mi ne legyen? Hullámos vagy vasalt?
2017. júl. 25. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha olyan rövid, hogy nincs mit vasalgatni. A vasalás b..zi.s, bocsi, ezt nem tudom másképp mondani. Semmi baj nincs a hullámos hajjal, ezerszer inkább azt, mint a vasalást akkor már. De jobban szeretem a teljesen rövid hajat.
2017. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kit Harringtonnak eszmeletlen jol all de mason meg soha nem tetszett.
2017. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, akkor mindegy. A göndörben (legalábbis, amilyennek elképzelem) van valami művészi, de az egyenes is nagyon tetszik (engem nem zavar, ha vasalt), ez is tud művészi lenni. Igazából az emberfüggő, szóval nem volt semmi értelme, amit eddig írtam... nem baj. :D 17/L
2017. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tanácstalan Lány válasza:
Szerintem annál jobb minnél természetesebb a hatás. Neked kell jól érezned magad a bőrödben ugyanakkor (fodrász tanonc vagyok) azt ajánlom hogy ne vasald a hajad mert elvékonyodik és elég a vége ráadásul az eredeti hullámok is módosulhatnak. És elég sok lány szereti a hullámokat főleg ebben a sablon világban köztük én is:)
2017. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a jó, ha természetesnek hat, de egyébként nekem nagyon tetszik a hullámos, leginkább ha közepes vagy rövid hosszúságú. De ha nem tudod ápolni vagy szarul áll, akkor inkább vágasd le kicsire.
2017. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vasalás nem bu..zis! :D:D De ha az illetőnek olyan kimondottan kis cuki arca van, akkor tőlem mehet a hullámos haj is.
2018. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!