Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen meberek a...

Szerintetek milyen meberek a dánok??

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok szerintetek milyen emberi tulajdonság jellemző a dán népekre kiket szeretnk illetve utálnak hogy viszonyulnak a magyarokhoz vagy a szlovákokhoz??? valaki kitudja fejteni bővebben??
2020. aug. 13. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy tudom, hogy nem utasítják el a külföldieket, de nem is szeretnek vegyülni. Az angolt sokan tudják. Szerintem a dánok még nem annyira elvetemült liberálisok, mint a norvégok vagy a svédek. Pont Nyugat-Európa és Skandinávia között helyezkedik el gondolkodásilag, ez sajátos vélemény.

Amúgy engem nagyon érdekel Dánia, bakancslistás hel, ha lesz személyes tapasztalat, akkor megírom :D

2020. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén én rendeltem valmit az ebayról dániából jött volna el teltek el napok majd egy hetire ráírtam mikor már jelentettem erre fel ő azt mondta hogy még el sem küldte a dolgot és nekem nem küldi el ilyen meberekre mint én nem kiváncsi lemondott ,de szerencsére a pénzt visszautalta !
2020. aug. 13. 10:32
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

A dánok kicsit olyanok Skandináviában, mint itt KKEurópában a magyarok. :-)

Életvidám, take-it-easy nép.


De persze semmiképpen sem lehet általánosítani. Nincs olyan, hogy "a dánok". Egyes emberek vannak, ugyanannyira különböznek egymástól, mint két magyar, vagy két amerikai....

2020. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát lehet de ez furcsa volt akivel kontaktot alakítottam
2020. aug. 13. 10:37
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg attól, hogy valaki Dániából kellett volna, hogy küldjön valamit, még egyáltalán nem biztos, hogy dán!
2020. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát látod azis igaz
2020. aug. 13. 11:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

És most komolyan azért kérdezed, hogy milyenek a dánok, mert ebayről nem érkezett meg valami, és ezért szidni kell őket? xD Attól, hogy Dániából küldték, még egyáltalán nem biztos, hogy az eladó dán. Ott is élnek külföldiek, mint mindenhol máshol. Vagy az üzletének ott van a hozzád legközelebbi raktára. Az a feltételezés meg, hogy minden dán egyforma szerinted, csak a te sekélyességedet bizonyítja.

Rettenetes, faék-egyszerűségű, primitív, proli lehetsz.

2020. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de egyszerű vagy...

Először azt hittem, Dániába akarsz utazni, és kíváncsi vagy kb milyen lesz ott a vendégszeretet, vagy ilyesmi. De amikor tovább olvastam, nem akartam elhinni, hogy valaki ennyire ostoba legyen. Napi idióta kérdés is megvolt. Ráadásul ilyen korán. :D Este szoktak csak a hülyék megjelenni.

2020. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye kritizáljatok mást faék az meg mi ??
2020. aug. 13. 11:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen, nem is látott "dán" alapján extrapolálni a dánokra - hát nem lehetsz a legélesebb kés a fiókban.... :-DDD
2020. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!