Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ownmckendry es Lorett miert...

Ownmckendry es Lorett miert szakitottak?

Figyelt kérdés
Esetleg tudja valaki?

2020. aug. 14. 19:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Talan tajekozodhatnal a temaban, es neked is egyertelmuve vallt volna. 🤦🏼‍♀️ De koszonjuk a hasznos hozzaszolasodat.
2020. szept. 19. 16:02
 12/33 A kérdező kommentje:
Igy csak magadat jaratod le🤦🏼‍♀️
2020. szept. 19. 16:03
 13/33 anonim válasza:
100%
Szerintem Peti dobta Lorettet, ugyanis Petinek már van másik csaja. Oké, senki nem tudja, hogy valójában mi történt, de facen már megy a nagy love... sőt, szerintem Petit meg se rázta a dolog, de Lorettet nagyon. Én sajnálom őt azért
2020. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Igen! En is tegnap lattam Peti face oldalan azt a kepet. Durva... azert sajnalom Lorettet, mert elvileg megcsalta ot Own...
2020. szept. 25. 21:48
 15/33 anonim válasza:
94%
Én most valamilyen szinten csalódtam benne, meg már nem tudok úgy nézni rá, ahogy eddig. De persze, nem tudhatjuk, hogy valójában mi történt, de ahogy elnézem nem is akarják az orrunkra kötni. Ami elég érdekes dolog, azok után, hogy mindig kettejüket lehetett látni mindenhol. Videókban is, meg stb... de valahogy, amikor nagy a szerelem, akkor mutogatják a másikat mindenhol, ha meg szétmennek, akkor meg úgy tesznek, mintha mi sem történt volna. És ha az egyik néző rákérdez, akkor vagy törlik a hozzászólást vagy pedig tudomást sem vesznek róla. Én azt is megértem, hogy nehéz erről beszélni, meg nem tartozik senkire. De az se tartozik senkire akkor szerintem, hogy kivel van épp együtt... ez az én véleményem.
2020. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
15-os, teljesen jol latod szerintem. Lorett posztolt errol az esetről leginkabb (hogy faj neki, meg tole derult ki hogy Peti megcsalta ot utalasokbol). Miota tisztaban vagyok a dolgokkal, azota olyan furcsa erzes Peti videóit nezni. Oszinten szolva nem neztem volna ki belole ezt. Regen nagyon szerettem, a kedvenc videosom volt es hiaba nekem nem tul szimpatikus Lorett, de senki nem erdemli meg, hogy ezt tegyek vele... :(
2020. szept. 27. 09:13
 17/33 anonim válasza:
91%
De mi az, hogy Laura bunkó volt Petivel? Én egyszer sem tapasztaltam ezt a videók folyamán. Linkelnétek/ mondanátok példákat? Mostmár érdekelne.
2020. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
En nem azt mondom, hogy bunko volt vele, csak nekem Lorett szemelyisege nem volt sosem szimpatikus. Ettol meg sajnalom, hogy ez tortent vele, mert senki sem erdemli meg, hogy megcsaljak (vélhetően Peti ezzel a lánnyal mar akkor is beszelt/talalkozgatott amikor meg egyutt volt Lorettel)..,
2020. okt. 3. 15:24
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Ki az a lány és honnan hallottátok hogy megcsalta? :(
2020. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%

Lorett marhára bunkó volt, főleg a legelején, nem sajnálom.

Nem hinném, hogy meg lett csalva, az meg más, ha szétmegy az ember és úgy jön össze mással.

Az már nem megcsalás, ne keverjük.

2020. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!