Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is igénytelen...

Szerintetek is igénytelen videókat csinál Ownmckendry?

Figyelt kérdés

Szerintem Ownmckendrynek, nagyon rossz és iritáló személyisége van. 26-28 év körüli a srác. És úgy viselkedik mint egy 9 éves. Azt hiszi magáról jópofa, pedig nem az. Nem vicces az, hogy minden videójába bele ordít a kamerába. Na meg, hogy mindig undorító szavakat használ pl segg, fing, csula, stb. Azt hiszi vicces dolgok, pedig nem. 1x elmegy rossz poénnak de ez már sok. Meg mostanában mindig ugyanazokról a játékokról csinál videót! És tényleg ha ezekkel a dolgokkal valaki szembesíti. Akkor nem, hogy tanulna belőle. Hanem még vissza is él vele. Szerintem szánalmas a srác és kuka amit művel! Ti mit gondoltok erről?

17/L



2020. márc. 28. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Igénytelen minecraftos ovodás.
2020. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Igazából én eleve ezeket az "ülök a gép előtt és gémpléjeket meg reakcióvideókat tolok, közben próbálok jópofa lenni" videósokat nem tartom túl sokra. Részemről ez nem különösebb teljesítmény.

Sokkal inkább preferálom az olyan videósokat, akiknek a produkcióin látszik, hogy tényleg sokat dolgoztak vele, gondolkodtak rajta (pl. JustVidman, Pamkutya), nem csak összeimpróztak a kamera előtt valamit, és kihányták a youtubera.

2020. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
61%

Igen, mindenben egyet értünk. Nagyon gyerekes a srác, nem nagyon jár a nézői kedvében. Kezdjük ott, hogy pl mostanában nagyon sokszor csinál videót a Miss T-ről. Ember a zenét kikapcsolnád akkor legalább, hogy egy kicsit para legyen. Meg azon kívűl sem legyen olyan idegesítő. Mert, hogy az a zene íritál engem és haverjaimat is. Mind1, hogy horror vagy poén vagy akármilyen játék is. De zene nélkül legalább parás is lenne egy kicsit. Na meg még az is ott van, hogy pl a grannyval is mindig úgy játszik, hogy soha nem teszi hard fokozatra sem a játékot. Pedig normalba már mindenféle képen végig tolta! m2 rész.

Meg tényleg játszik ezekkel a xar játékokkal. Pl mikor akarja már végig vinni a dead parkot vagy esetleg a layers of fear 2. És az a japán horror amit nem rég el kezdett és a 2016-os parkot is végig vihetné. Nem mindig csak a fent említett xarok, na meg a fnaf.

19/F

2020. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
24%
#2 Ő lenne az egyetlen. olyan videós aki aktívan foglalkozna horror játékokkal. Nem is az a baj, hogy általában játszik. Hanem az, hogy egy magának való kö*ög. Tényleg ha valaki ezt írja/mondja neki. Akkor ne nézzél meg arról csinálok videót amiről akarok. Igen de a nézők kedvébe is kéne járni. Nem csak 11 éves kis dedósok kedvébe. Akik még ezt nem veszik észre. De ő csak a saját önnös érdekeit nézi! Meg tényleg amiket csinál. Én Szekszárdi vagyok, de Debrecenben van olyan ismerősöm aki ismeri. Megtudjuk találni és én egy magam szét verem! Csak ezért fel megyek Szekszárdról. Remélem már valaki más verte meg azóta! Komolyan a csávó gyerekes, fogya, tékos, csúnya és még kö*ög is. Változtatni kéne te p*cs, remélem meg látod ezt a választ majd hamarosan! És akkor tudod, hogy én 19 évesen meg is mondom ezt neked akár személyesen is!
2020. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
37%
Azt gondolom nem is kell írni, hogy a 4. válasz az ownmckendrynek szól. Mondjuk a 13 évesek és ő az elborúlt elmélyével nem biztos, hogy megértik :D!
2020. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Régen fogyasztottam bármiféle "tartalmat" tőle, szóval csak annyi ugrik be róla, hogy primitív a világképe és egy mondatot nem tud megfogalmazni értelmesen.
2020. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Igazad van szerintem is primitív és gyerekes.
2020. márc. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Annyi rémlik belőle hogy kb 17 évesen mivel a Mi lenne? oldalon sok kérdés volt vele kapcsolatban, ránéztem a csatornájára. Annyira meghatározó személyiség, hogy semmire sem emlékszek belőle. :D


19L

2020. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
az összes kb 90% undorító
2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%

Owen nem ilyen, legalább ő nem betalnulja a szöveget, mint Sajt32, elekrobi, viccelek.....

Figyeljétek meg nyugodtan, kb. 2-3 percenként vagás van. Owen legalább egyedi és nem pedig mások vidójit csinálja meg.

2020. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!