Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ownmckendry es Lorett miert...

Ownmckendry es Lorett miert szakitottak?

Figyelt kérdés
Esetleg tudja valaki?

2020. aug. 14. 19:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
80%
Nálam ment ott a zöld kéz, mert tényleg nagyon kis görcs volt a csaj... :/ láttam amit láttam :D
2020. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sajnos szemmel látható volt a kapcsolatuk elején, sőt még utána is, hogy Lorett nem is igazán szerelmes csóró Petibe; mindig elhúzódott tőle, meg csak úgy volt mellette (némelyik videó le is lett véve).
2020. dec. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
85%
Azért a mostani barátnője sem szent. Kb. 3 éve történt az eset, mielőtt komolyabban felkapott nem lett. Nagyon megmaradt bennem, mivel nem kicsit felzaklatott. Budapestről tartottam busszal haza, amikor felfigyeltem a lányra. A színes haja felkeltette a figyelmemet, mivel nagyon tetszett. Hátul ült és a mögötte lévő sráccal beszélgetett. Ezzel persze semmi gond nem is volt, amíg el nem kezdte a busz túloldalán lévő lányt gúnyolni és utánozni, miközben nevetgélt, hátra nézegetve a srácra, mintha ezzel próbálna imponálni neki. A másik lány, akit utánzott, valószínűleg nagyon rosszul látott, mivel a telefonját közel tartotta az arcához, hogy lássa. Nem kicsit kiakadtam, hogy mégis hogyan lehet valaki ilyen gonosz. Aztán már inkább nem is foglalkoztam az esettel, amíg meg nem láttam, hogy ő az a lány, aki Own mellett pózol. Undorítónak tartom, hogy a videóiban előadja, hogy ő mindig mindenkivel kedves, őt mások bántják, miközben pedig a saját szememmel láttam, hogy valójában hogyan is viselkedett egy gyengén látóval.
2022. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!