Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki utcán így viseli a ruháját...

Aki utcán így viseli a ruháját nem szokta sajnálni?

2020. aug. 15. 21:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
A dagadt nők, mindig ilyen lebernyegeket hordanak.
2020. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem lehet,hogy nem is tud róla, hogy lelóg"


Hát persze!

De vegyük sorba:

- Meglátta, majd nézegette egy kirakatban,

- bement, felpróbálta,

- órákig billegtette magát a tükör előtt,

- majd egvásárolta, hazavitte és otthon is felpróbálta,

- stb...stb...

Ezek után is úgy gondolod, hogy fogalma sincsen, hogy milyen, meddig ér, és mennyire átlátszó??!

2020. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

"Ezek után is úgy gondolod, hogy fogalma sincsen, hogy milyen, meddig ér, és mennyire átlátszó??!"


Jóvanna; nem kell úgy felkapni a vizet. :) Az is lehet, hogy fel sem próbálta, csak felkapta és vitte a pulthoz fizetni, mert megtetszett neki; sőt, mi van, ha egy barátnőjétől kapta, aki mondjuk nála magasabb; és ő mondjuk felpróbálta magára; és akkor a kövi talira megígérte a barátnőjének, hogy ebben megy (esetleg haldoklik a barátnő); és akkor otthon gyorsan mondjuk föl is próbálta a csaj , mielőtt elindult a barátnőjéhez, de akkor látta meg, hogy túl hosszú, de már nem volt ideje magára igazítani a méretet; mert ritkán jártak a buszok/vonatok; és mondjuk megígérte, hogy délután 3-ra ott lesz.

2020. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk zseniális a ruha szabása, alig látszik benne, hogy terhes a csaj.
2020. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A ruhán kívül, ami szerintem könnyen és gyorsan mosható, méggyorsabban szárad; észrevettem azt is, hogy az utca tiszta.....
2020. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Én sajnálnám ezért megigazíttatnám, de úgy látszik higy őt ez nem érdekli.

11. Szerintem terhes volt.

2020. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16%

Szinte mindenki javítana a ruha hosszúságán.

Hogy itt ennyi konzervetív lány van, nem gondoltam volna. Mindenki csak a szbályok szerint képzeli el a ruháját.

Azt senki nem veszi észre, hogy más országból való a felvétel ? Hogy ott lehet, hogy ez lehet a normális viselet ?

2020. nov. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
17. Nem szabályokról van szó. Én arra gondoltam hogy sajnálnám ha sáros, vagy valami kimoshatatlan kosz lenne rajta csak azért mert szó szerint a földet súrolja.
2020. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

Anno nekem is volt olyan màniàm kb 15 évesen hogy volt egy (nem átlátszo)hosszu pamut fehér, enyhén bö szoknyàm, amiben pont az volt a "feeleng" hogy földig ér(mostam is az aljàt rendesen), erre anya megunta a könyörgést, hogy ne hordjam, igy szèpen levágta az aljàt.

Azota nem volt rajtam többet.

De anno én mindig variáltam a rucikat amugy is.

Volt egy rakàs haspólóm, meg olyan aminek az ujja az ujjaimig ér és kidughatom benne a hüvelykujjam mint egy ujjatlan kesztyüben meg stb


Nem értik az emberek az uj, vagy szokványostól eltérö stílusokat :D

2020. dec. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19# vagyok

Itt van pl egy kabàt(csak ezt sikerült találnom), aminek "kesztyüujja" van

A feketét nem tudom linkelni azon jol látszik

[link]


Alig vannak ilyen ujjú felsök

2020. dec. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!