Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lehet jól boldogulni...

Mennyire lehet jól boldogulni egyedül?

Figyelt kérdés

Néhány nap leforgása alatt elveszítettem a barátnőmet, valamint a legjobb barátomnak hitt embert is, akiről végül kiderült, hogy persze én közel sem vagyok rajta a listáján, meg ki is beszélt, szóval nekem úgy érzem ennyi volt. A barátnőm elvesztése pedig az én saram. Nyilván itt egyik a másikból következett, tehát nem egy nagy véletlen egybeesés.

Lényeg a lényeg, más barátom, akivel szorosabb a kapcsolat nekem nem igazán volt soha, inkább csak ilyen haverek, akikkel néha beszélek.

Kicsit furcsa így most, hogy úgymond senkim sincs, de remélem hamarosan belevethetem magam a munkába, talán attól jobb lesz a kedvem egy kicsit.

Mivel ilyen helyzetben még nem voltam, így kérdezem én, hogy ez "állapot" így, vagy valami majd úgyis alakul idővel?



2020. aug. 16. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, én szívesen barátkoznék veled, ha budapesti vagy. Én sem állok túl jól barátfronton.

27f

2020. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nemhogy Pesti, de nem is magyarországi vagyok :(
2020. aug. 16. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem honnan valósi vagy kérdező?
2020. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ungvárról
2020. aug. 16. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül egyszerűbb, mondjuk megszokni nehéz, de utána sokkal jobb!
2020. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem kell tőle megijedni?
2020. aug. 16. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2020. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Totál egyedül vagyok, sosem volt barátnőm, nem járok sehova sem, barátaim sincsenek. Egy alapéletet élek, talán így kibírható. Függ az egyén igényeitől, az alapmentalitásától is.
2020. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaim, lassan rokonaim se. Néha főleg ünnepekkor rossz érzés, de már hozzá vagyok szokva.
2020. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most kérdező, változott valami?
2020. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!