Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Telt lányok, ti nem féltek...

Telt lányok, ti nem féltek mások véleményétől Norbi kijelentése után?

Figyelt kérdés

2020. jan. 23. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem, másoknak Norbi előtt is volt véleménye.
2020. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
A telt lányokat sértegetni olyan, óvodás szint kb. A Norbi meg elmehet melegebb éghajlatra.
2020. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig ez a téma? Nem telt még el a 3 nap?
2020. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

álljatok már le. annyira unalmas.

kezdem visszasírni a "vagyonörös" kérdezőt. lassan ő is érdekesebb mint ez az idióta téma.

annyira felesleges ez a kérdés is..

2020. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Minden telt nő vonuljon a parlament elé!!! Aztán, menjen haza. Hülye kérdésre hülye válasz.
2020. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
deee, rettegek, ki se megyek a házból soha többé
2020. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Miért, szerinted most változott bármi is a világban?
2020. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Mindig volt olyan ember, aki masokat a sulya miatt szolt meg, mindig is lesz ilyen ember a jovoben is. Teljesen mindegy hany kilo vagy, milyen ruha van rajtad stb.. mindig lesz olyan, aki bunko veled. Razd le, kit erdekelnek ezek?

Ha te magaddal elegedett vagy, kit izgat masik ember velemenye?

2020. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Amúgy is le akarom adni a plusz kilóimat, meg mondjuk nem vagyok kifejezetten kövér se, "csak" 10 kiló felesleg van rajtam kb. Mióta elballagtam a gimiből, szerencsére nem is szoktam beszólásokat kapni az alakomat illetően. Úgyhogy akit eddig nem zavart, hogy szélesebb vagyok a kelleténél, azt szerintem ezután se fogja, akit meg titkon igen, az valószínűleg továbbra se fogja a szemembe mondani.
2020. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem, mert rám nem igaz. Bár, szültem és van rajtam felesleg, a házasságom sosem volt jobb és a szex is tökéletes. Pont nem érdekel egy ilyen senki véleménye, se az aki egyetért vele.
2020. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!