Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnyából lett szép emberek!...

Csúnyából lett szép emberek! Nálatok hogyan zajlott le a változás lelki oldala?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Önbizalmam nem lett sajnos és ezen eddig nem változtatott a sok pozitív visszajelzés. Bennem maradt nagyon, hogy gyerekkoromban sokat csúfoltak.
2020. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Hát ugyanolyan lelki roncs maradtam a sok bszogatástól

Szal hiába lettem szebb de belül még egy szerencsétlenke maradok

2020. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem mondanám, hogy csúnya voltam, csak nyurga, lakli kamasz. Idióta szemüveg, nyegle tartás, szóval idétlenül néztem ki. Később sportolni kezdtem, férfias kiállásom lett. Mostanra szakált is növesztettem= marcona motoros/viking fejem van. Tetszem a nőknek, csak már leszarom. Az emberek felszínesek, csak a külsőséget nézik, főleg a fészbuk korszakában. Én meg már nem akarom senkinek sem bizonygatni, hogy a belső értékek fontosabbak.
2020. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Sokáig nem volt önbizalmam. Évekkel később ért csak utol úgymond, mikor új környezetbe is kerültem.
2020. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon csúnya kislány voltam, hihetetlenül utáltam magam. Nagyon sokat piszkáltak érte, az évek múltával egyre nőiesebb szebb lettem, sok férfinak tetszem, valamit javított az önbecsülésemen, de még mindig rosszul érzem magam és sosem gondolom elég jónak magam.
2020. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudtam magamról, hogy jóképű vagyok, mert a szüleim, rokonaim sose mondták ezt nekem. Csak hogy tanuljak jól, az a fontos. Szemüveges lettem, akkor aztán végleg elfogadtamy hogy én nemvagyok egy jóképúlű srác. Aztán 22 évesen elhagyhattam a szemüvegemet (lézeres műtét) és onnantól rengeteg lánynak bejöttem. De én sose hittem el magamról, hogy jóképű lennék, nagyon gátlásos és hallgatag vagyok. Emiatt sokan nem tudnak velem mit kezdeni.
2021. febr. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök neki, hogy előnyömre változtam, de nem szalad el velem a ló, sajnálom, hogy nem korábban voltam vonzó, mert akkor sokkal nagyobb szükségem lett volna rá, és biztosan nagyobb örömem telt volna benne
2021. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!