Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus ember képes...

Egy nárcisztikus ember képes az önerőbeli változásra? (jobb irányba természetesen)

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történet, de egyik barátnőm miatt kérdezem, mert nem tudom eldönteni, hogy megadjam-e neki a sokadik esélyt.. Most úgy tűnik, mintha tényleg változna és jobb ember lenne.

Szerintetek képesek pozitívan változni?

Van ilyen téren tapasztalatotok, amit megosztanátok?

Köszönöm a segítséget!

19/L


2020. aug. 3. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem

Pont azért csinálja, hogy ezzel vissza édesgessen, maga mellé aztán minden folytatódik ugyanúgy


Bár ennyi idősen, nem tudom biztosra, hogy lehet e nárcisztikusnak bélyegezni valakit 😅

Egy korosztály vagytok gondolom

2020. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Ahhoz ki kéne tudniuk bújni a bőrükből, de nem fog menni nekik, mert a pénz az istenük. És ha a csillagokat lehozod tálcán nekik akkor is elárulnak téged pénzért.A talmi dolgok náluk mindennél előrébb valóak.Az embereknél végkép. És ha bajba kerülsz-sehol nem lesznek. Szóval én azt mondom, hogy ne. Árulókból sosem válnak bárányok. Csak kivénhedt farkasok-báránybőrbe amikor bajba kerülnek. De a fogaikat akkor is kimélyesztik, ha egy Ft-al többed van, mint nekik.
2020. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Adj még egy esélyt neki aztán ha nem jön össze akkor mostmár tudod hogy te megadtad neki a sokadikat is de nem jött be, így aztán meg sem fogod bánni a dolgokat.
2020. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
3 Ne hallgass a 3-asra. Nagyon megfogod fizetni az árat.
2020. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem. adtál neki 2. Esélyt, igy semmi értelme...
2020. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Elgondolkodtatóak voltak és inkább magamat kéne előtérbe helyezni, és nem adni neki újabb esélyt arra, hogy megint belém rúgjon.

Köszönöm még egyszer!

2020. aug. 4. 00:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyám nárcisz, és tudod én is elkövettem ezt a hibát. Kegyetlenül utálom magam emiatt. Légyszíves ne tedd. Kegyetlen rossz érzés ez.
2020. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy nárcisztikusnak nincs is betegségtudata, szerintük mindenki más a hülye.

A barátnõd ideig-óráig lehet hogy moderálja magát, ha el akar érni valamit, de tartós változásra ne számíts.

2020. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha 19 év körüli, mint te, akkor csak színjátékos...talán 30 éves kora után változhat.
2020. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egy nárcisztikus nem tud arról, hogy neki komoly problémái vannak. Mindig mást hibáztat, mindig mindenki hülye, csak ő nem. Nem lehet meggyőzni. Szerintem csak segítséggel tudná leküzdeni ezt a problémáját és akkor is nagyon nehezen. Az ilyen embereket jó minél nagyobb ívben elkerülni.
2020. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!