Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék társasági...

Hogyan válhatnék társasági emberré?

Figyelt kérdés
Mit kellene tennem, hogy számítson a véleményem, jól el tudjak beszélgetni, eszébe jussak másoknak és érdekeljem őket? Ne vesszek el a tömegben és ne legyek egy senki, mint eddig.

2020. aug. 10. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan társaságot kell keresni, ahová beillesz. Pl. a hobbid vagy munkád, egyéb irányultságod szerint keress egy közeget, és ott jól fogod érezni magad. Legyél rendes, jó fej másokkal - ha találsz 1-2 jóbarátot, máris nyerő vagy. Nem kell egy egész társaságot megnyerni, ezt felejtsd el.
2020. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TheElmorGhost ***** válasza:
100%

Tudod én is ilyen voltam.kb 1 éve változtam meg.Új társaságba kerültem ahol a barátomon kívül senki se ismert.Így nem féltem az előítéletektől.Mindenkivel poénkodtam oda szólogattam(az elején féltem de bele jöttem) én lettem a társaság lelke xd

Szóval az a titok hogy nem kell félni.Nyugodtan szólj oda mindenkihez és ne érdekeljen ha pl rossz a visszajelzésük. Ha mégis negatívan állnak hozzád akkor ők nem a te emberei és sz@rd le. Ha vidám vagy poénkodsz és ha hülyeséget is de mersz dumálni mindehez valami poénosat hozzá fűzni imádni fognak és mindenhova hívnak majd.

Sok sikert<3

2020. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Minek? Ez vagy te oszt kész. Mit akarsz megfelelni másoknak.egy idő után úgyis belefáradnál mert az nem te vagy. Úgyis mindig a favoritok lesznek a középpontba hiába próbálod magad direkt produkálni az erőltetett lessz és látszani fog annak meg nincs értelme. Szard le az egészet minek ezzel a sok felszínes kamu majom ego menőzős okostojásokkal szóba állni ez a világ úgy ahogy van egy nagy WC csésze.
2020. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!