Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék az...

Hogyan változtathatnék az életemen?Hogyan tudnék előrelépni?

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy járni,mint egyik régi ismerősöm hogy 50 évesen is az anyjával lakik,sosincs barátnője és hol dolgozik hol nem,hol van pénze hol nem.20 éve ismertem meg,akkor így élt,és most,20 évvel később sem változott semmi az életében.Nem akarok én is úgy járni mint ő,de mint tudjuk nehéz dolog párt találni,meg hosszú ideig ugyanazon a munkahelyen megmaradni.Nekem már most elegem van,nem fogom bírni ezt az életvitelt.Mit tudnék tenni?

2020. aug. 19. 00:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyan gyorsan elmennek az évek,ismerősöm 30 éves volt amikor megismertem,akkor azt gondoltam,legalább 40 éves koráig megnősül és összehoz egy gyereket legalább és nem lett belőle semmi.Elment mellette az élet és maradt azon a szinten ahol volt.Félek hogy én is így fogok járni.
2020. aug. 19. 00:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél az ellen ami nem akarsz lenni.

Nem akarsz pénz nélkül lenni? Dolgozz,keress munkát.

Nem akarsz család nélkül maradni? Keress társat. Nem lehetetlen, manapság még internetes társkeresés se egy kivetett dolog, sőtt. Nagyon sokan várják életük párját az ilyen helyeken.

Nem akarsz otthon ülős lenni? Mozdulj ki! (nem, most ne maradj Otthon az majd egy hónap múlva jön megint kb)

Barátokkal, állattal, egyedül.. Célnak az ismerkedés kezdetnek megteszi. Eszel egy fagyit, beülsz valahova egy kávéra..


Minden ami nem akarsz lenni lebegjen a szemed előtt és hajrá! :D

2020. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ellene! Sok motivációs videó van fent youtube-on, ezek sokat segíthetnek. Én személy szerint Caramelt preferálom leginkább, de a Horváth Tomi is nagyon ott van a szeren.
2020. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 az oké hogy keresünk munkát és társat,de mikor találjuk meg a megfelelő társat és munkahelyet?Ketyeg az óra,jó lenne minél előbb célba érni.Ember nem vigyáz,egyszercsak azt veszi észre megöregedett és nincs senkije és semmije.
2020. aug. 19. 00:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Körültekintő vagy és nem pazarolsz időt arra amire nem fontos. Olcsó húsnak híg a leve, munkára csak akkor jelentkezz, ha élveznéd is amit csinálsz.


Ha valamiben mellé nyúlsz ne félj kilépni belőle az idő miatt. Inkább gyors tovább hajózás mint lassú egyhelyben evezés.

2020. aug. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 megfelelő munkahelyet,társat találni mai világban nehéz ügy.Félelemmel tölt el,hogy velem is megtörténhet ami az ismerősömmel.Hogy egyszercsak azt veszem észre hogy betöltöttem az 50-et és sehol semmi.
2020. aug. 19. 00:43
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 ijesztő számomra az is,hogy ilyen gyorsan megy az idő.Egyszercsak azt veszem észre,megvan a nő is,a munkahely is,kezdődhet a családalapítás de 50 éves vagyok.Persze jobb később,mint soha,de azért jobb lenne inkább előbb.
2020. aug. 19. 00:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nincs semmi biztosíték rá, hogy nem nyúlsz mellé. Megesik.

Az idő is megy vele együtt. Ott hagyod, nem pazarolsz rá több időt, keresel tovább.


Szabad tudni hány éves vagy? Azért annyira csak nem vagy a kapu aljában, hogy máris a csengő miatt kelljen aggódni.

2020. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tűzz ki egy konkrét célt és dolgozz afelé.

Döntsd el hogy milyen munkát akarsz, mert ha még az sincs meg, akkor nem sok értelme van az új élet kezdésnek. Döntsd el, hogy pl 5 év múlva ilyenkor milyen munkahelyen akarsz dolgozni, és onnantól tegyél meg érte mindent.

Tanulás, olyan munkák bevallalasa amiket amúgy nem akarsz, csak hogy fedezd a kiadásokat, stb...

A párkeresés meg - úgy vettem észre - sok ember életében NEM kéne prioritásnak lennie. Első a kiegyensúlyozott közösségi élet, a szabadidő tartalmas eltoltese és erős baráti kör kialakitasa, a párkapcsolat meg csak utána jön. Ha ez nincs meg, akkor mégis mi értelme egyáltalán belerangatni az életedbe egy társat? Ezen a ponton ezerszer többet ér kb minden máson dolgozni, nem pedig menyecskét keresni.

Ha pedig tartalmas életed van, kimozdulsz, és van egy tág ismeretségi köröd, akkor a tarskereses is jóval könnyebb. Egyrészt nagyobb eséllyel is találkozol valakivel, másrészt meg ha belejössz a kommunikációba, akkor könnyebben is szót értesz majd a kiszemeltjeiddel, és nem fogsz rágörcsölni a beszélgetéseitekre.

2020. aug. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
38 éves vagyok.Na de az elmúlt 20 év olyan gyorsan elment,mintha nem is lett volna.Mintha tegnap lett volna,hogy figyeltem a teljes napfogyatkozást,pedig az ugye 1999-ben volt.Dolgoztam az elmúlt 20 évben sok helyen,most találtam egyet ahol jól érzem magam,csajozással nem igazán foglalkoztam az elmúlt 20 évben.Úgy voltam vele ráérek.Hát most már nem érek rá.
2020. aug. 19. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!