Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék az...

Hogyan változtathatnék az életemen?Hogyan tudnék előrelépni?

Figyelt kérdés
Nem akarok úgy járni,mint egyik régi ismerősöm hogy 50 évesen is az anyjával lakik,sosincs barátnője és hol dolgozik hol nem,hol van pénze hol nem.20 éve ismertem meg,akkor így élt,és most,20 évvel később sem változott semmi az életében.Nem akarok én is úgy járni mint ő,de mint tudjuk nehéz dolog párt találni,meg hosszú ideig ugyanazon a munkahelyen megmaradni.Nekem már most elegem van,nem fogom bírni ezt az életvitelt.Mit tudnék tenni?

2020. aug. 19. 00:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 tényleg úgy érzem,mintha tavaly lettem volna 18 éves,és idén meg már töltöttem be a 38-at.Úgy eltelt 20 év,hogy munkahelyeket kerestem,váltottam,költöztem,csajozás nem nagyon volt,mert volt más ami fontosabb volt.
2020. aug. 19. 01:00
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Juj hát most már tényleg nem. Csajozni te már ne is csajozz, azért bilincs jár. Tessék nőre vadászni. Még nem klimaxolóra vagy utódot cipelőre. :o

Nem vagy öreg, tény, de már egy legalább tízen éves gyerekes apuka korod van.


Persze van aki még ugyan így később vállal gyereket, csak.. Na. Tényleg ne fuss ki, még 1-2 év mire össze szedsz valakit, mert hát jó kapcsolathoz idő is kell.

Ha jön egy gyerek ez idő alatt mire 10 éves lesz te leszel 50 körül. Tessék fitten tartani magad, a gyerekek aktívak ám és apuka a legjobb játszótér. :D

2020. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 ha vissza tudnék menni az időben,máshogy csinálnám ezt a 20 évet.Tartalmasabbá tenném,élvezném hogy fiatal vagyok.Nem is élveztem az életet az elmúlt 20 évben,csak úgy voltam a világon.
2020. aug. 19. 01:48
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Most se késő még, csak ne hanyagold el az éveid. Fiatal vagy még. Nem mai kakas, de fiatal. :)

Utazgass, figyelj a külsődre, szórakozz, élvezd az életet és keresd közben a nőt akivel pótolhatod az elmaradtakat.

Sok szép év vár még, csak ne úgy nézd, hogy a pohár fele már tele. 🙋🏻‍♀️

2020. aug. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szuper kérdés, ha már itt tartasz gondolatban egy jó kiindulási pont az életedben, hogy elindulj a változás felé. A választ magadban fogod megtalálni, és nem általunk…

Foglalkozz napi szinten ezekkel a kérdésekkel amit kiirtál ide..

A nem akarok kezdetű mondatokat felejtsd el!

Azokra koncentrálj nap, mint nap, hogy MIT SZERETNÉL/K ..

2020. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!