Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nővel is megesett már,...

Más nővel is megesett már, hogyha feltett egy intimebb kérdést, nem sokkal után tucatszám érkeztek a kéretlen privát üzenetek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok nő és nem intim kérdést tettem fel, de még így is betaláltak ismerkedős szöveggel. Volt finom "szia mizu" jellegű, meg durvább is.


Rendszeres, hogy ha valami magány/egyedüllét téma van amire válaszolok, akkor arra kapok olyan privátot, hogy "szia, ha nő vagy b...sználak"

2020. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De alapvetően az "egyedül érzem magam, mit tegyek" jellegű kérdésekre az első válaszok visszakérdezések, hogy nőből-e vagy? :D
2020. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Miss Endzsi ***** válasza:
49%
Tedd láthatóvá a neved. Kb 5-10 ember az, aki ezeket az üzeneteket küldi. Elhajtod, tiltod, megjegyez és nem ír többet.
2020. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen sajna. A menzeszemről kérdeztem, erre valamelyik hülye fiú rámírt, mert "segíteni akart". Az elején még elhittem neki, aztán egyre perverzebb dolgokat kérdezett erre jól megmondtam neki a magamét, amit gondolok. Erre nekem esett, meg elmondott minden kurvának, és még akkor is hazudott, hogy pedig ő tényleg csak segíteni akart.
2020. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéseket ugyan nem szoktam feltenni, de a válaszaim gyakran bevonzzák a perverzeket. Szánom őket, nem válaszolok nekik.
2020. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!