Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire "férfiatl...

Miért vagyok ennyire "férfiatlan" 27 évesen? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Viszonylag vékony a hangom, alig van valami gyenge szálú (lábszőr erősségű), ritkás arcszőrzetem, ráadásul a melleim is nagyok (gynecomastia).

Érdeklődési körömből adódóan fontos lenne számomra legalább a nagy szakáll (hosszú haj mellett), ugyanis odavagyok a vikingekért/metál zenéért.

Nem örökölhettem ilyen satnya külső tulajdonságokat, mert apámmal minden rendben van ezen a téren. Anyai ágon sem tudok ilyesmiről, egy kivétellel (volt nagybátyám). Jártam régen ez ügyben orvosnál, a hormonvizsgálat eredménye szerint alacsony a tesztoszteron-, és a szexuál hormonkötő globulin-szintem.



2020. aug. 19. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A megoldás a hormonszinted rendezése lenne nem? Az orvos közölte a diagnózist és annyiban hagyta, nem kezelte?
2020. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

20:59

Igen, ahogy mondod, viszont én sem tettem további lépéseket az ügyben, mert féltem, nehogy valami káros mellékhatása legyen az esetleges hormonkezelésnek.

2020. aug. 19. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
De miért??? Jobb itt keseregni, mint megoldani a problémát? A nők mindent megtesznek azért, hogy a hormonproblémáik kezelve legyenek, hogy ne legyenek kövérek és ne nőjön ki a szakálluk. Milyen mellékhatást mondott az orvos?
2020. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

21:26

Nem részletezte, nem beszélt mellékhatásokról. Amennyiben jól emlékszem, nem is kérdeztem. (Attól tartok, ártana például a szívemnek.)

2020. aug. 19. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére van már erre kezelési mód és az alacsony tesztoszteron szint sem jár mellékhatások nélkül. Ezen kívül nem célja az orvosnak sem, hogy túlkezeljen, tehát nem fognak tesztoszteronnal telenyomni, mint egy versenylovat, hanem korrigálják a mértéket és annyi lesz, mint egy átlagos férfinek.
2020. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt szerencséd a génlottón, de minden problémád kezelhető. Elkezdesz edzeni is, pár éven belül te leszel a viking metálisten.
2020. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szar genetika mellett hiába edz, bár az is lehet pont azért ilyen mert nem edzett fiatalon. Nem lehet ennyiből megmondani.
2020. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul rendszeresen (sokkal) fiatalabbnak néznek a valós koromnál, néha még azt is megkérdőjelezik, hogy elértem-e már a 18-at, és legfeljebb 22-nek gondolnak.
2020. aug. 20. 21:53
 9/10 A kérdező kommentje:
(Ez is eléggé zavaró.)
2020. aug. 20. 21:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, és mit tudsz tenni? Szerinted megoldható? Ha kigyúrnàd magad de nagyon kondiban akkor jobb lenne. De lehet nem is vagy rá képes. Nem tudja mindenki kigyúrni magát sajnos, csak a sok majom írja ezt itt, fotel harcos. Van egy genetikai határ mindenkinek. Viszont valamit biztos tudnál fejlődni de attól még ilyen maradsz. Csak kicsit szalkasabb max.
2020. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!