Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz és férfiatlan ha egy...

Gáz és férfiatlan ha egy férfi sokat mosolyog? Mit gondoltok erről lányok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Szerintem vonzó egy szép mosoly és másokat is jókedvre derít.
2019. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejön, ha torokból felkaparja a turhát aztán kiköpi. F&&&t röhög annyit
2019. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ez milyen kérdés már!?

Ja, tök ciki ha mosolyog, sokkal jobb, ha fancsali pofát vág, akkor tuti kellemes lehet vele társalogni...

2019. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A természetes reakció, a boldogság és még sok ehhez hasonló nemtelen létállapot nagyon gáz.


...

2019. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általánosban volt egy fiú osztálytársam aki állandóan mosolygott. Tényleg, mindig. Aranyos volt.


Szerintem nem ciki vagy gáz. Jó dolog ha az embernek mosolyoghatnékja van

2019. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt... Ez olyan, mint amikor azt mondják: "egy férfi nem sírhat sosem". Hülyeség... Egy férfi elsősorban ember. Az emberek meg jó esetben kifejezik érzelmeiket. Aki nem, az valószínűleg pszichopata. Vagy ha nem magától lett olyan, amilyen lehet, hogy gyerekkorában kiölték belőle, hogy magát adja... nagyon veszélyes ez a fajta gondolkodásmód. Mosolyogj sokat.. :D Az más kérdés, hogy mosol-e rendszeresen fogat, ha fogvillantós mosolyod van, akkor ez nagyban befolyásolhatja a választ.
2019. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon vagyunk, itt max azok vigyorognak csak úgy, akiknek valami stikkje van. :)
2019. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy az intelligens, kulturált, barátságos férfiak általában sokat mosolyognak. Jó velük lenni, beszélgetni, együtt dolgozni.


A bunkóbbak vagy műveletlenebbek pedig vagy mogorvák vagy röhögnek, szóval a két véglet, de mosolyogni nem nagyon tudnak.

Szóval nekem ösztönösen a kulturáltság egyik fokmérője is.

2019. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok itt az országban a szomorú fej, gondold csak el te melyik emberhez mennél oda?

Amelyik mosolyog vagy amelyik szomorú?

Én általában mindig mosolygok, olykor furcsán néznek az emberek, sokan nem tudnak mosolyogni sajnos, külföldön azért ez máshogy van, mondjuk ez az élett színvonaltól is függ, munkahely is közre játszik, szereted e az életed vagy nem?

Igazából ennek akkor örülök ha így gondolják a lányok/nők, azt hittem már ez furcsa számukra.

2019. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21F
2019. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!