Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Írjatok romákkal kapcsolatos...

Írjatok romákkal kapcsolatos jó tapasztalatokat ?

Figyelt kérdés

Sziasztok mindig csak a mocskolodás megy a cigányokkal kapcsolatban (természetesen részben jogosan )

De azért szívesen olvasnék olyan szituációkat is hogy kellemesen csalódtak a roma emberekben


2020. aug. 20. 09:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van egy ilyen is-is sztorim.


Még alsóban szüneten az udvaron egy csapat roma belémkötött. Azt ecsetelgették, hogy hogy b@sznak meg, stb. De az egyik osztálytársam, aki szintén roma volt, megvédett.

2020. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Lefeküdtem egy roma pasival és nagyon jó az ágyban.
2020. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában biciklivel közlekedem, vidéken és itt vannak. Elég sötét bőrűek, de mindig félreállnak az úton ha kell, hogy tudjak menni és én mindig megköszönöm, és mivel normálisan állok hozzájuk, így ők is, és mondják hogy szívesen, és mosolyognak. Számomra ez pozitív.
2020. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy tanárom, aki művelt, okkos, és jó stílusa volt, meg tudta nyerni a fiatalokat arra, hogy tanuljanak.

Ő minta volt számomra.

2020. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiközösít az osztályom, és a roma osztálytársam jött oda hozzám barátkozni.
2020. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt egy munkatársam, aki egy cigány lány volt, és két diplomával rendelezett, az apja, anyja pedig orvos volt. A beszédéből pedig abszolút, nem mondtad megy hogy roma, csak a kinézetéből, nagyon segítőkész volt, és kedves.
2020. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Családcentrikusak és azon belül összetartóak. Én több normális roma családot ismertem és mindig olyan nagynak látszott köztük a szeretet, ami náluk volt. Erősebb volt, mint mondjuk más családoknál. Lehetnek csalók, de nem ők tehetnek arról, hogy mibe születtek bele. Ismertem egy laza romalányt is. Néha jobb fejek, mint ahogy azt egyesek képzelik. Ja és biztos remekül főznek.
2020. szept. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!