Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook marketen miért...

Facebook marketen miért majdnem minden ruhahirdetes s-xs-es és minden cipő 36os?

Figyelt kérdés

Hol vannak az átlag magyar lányok hirdetései?

Az utcán nem egy normál és duci lányt látni mégis a Facebook csak a vékony kicsi lányok hirdeteseit dobja elém

Ez miért van?

Nem vagyok extrem méretű mégis alig látok 39es cipőt vagy L-es méretű melegítő nadrágot


2020. aug. 20. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azért mert valószínűleg ezek kinőtt ruhák,szóval az illetőnek vagy az illetőnek a rokonjának ezek a ruhadarabok már nem jók,ezért eladják.

vannak nagyobb ruhák is,gondolom ezek olyanok amik nem tetszettenek a személynek ezért eladja.

nem csak facebook-on tudsz vásárolni,máshol is kapsz ruhákat.

2020. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg ezek kinőtt ruhák. Csakúgy mint egy turkálóban, ez sem ruhabolt, hogy csak úgy lehessen méretben válogatni.


Egyébként nekem felnőtt létemre 36-os lábam van, és ruhamárkától, fazontól függően xs-s méretet hordok, vagy 34-est.

Annyira kicsi szerintem nem vagyok, 165 cm. Persze, egy 180cm-es nőhöz képest az vagyok, de szerintem egy átlag magasságom van.

2020. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A karantén alatt kihízták 🤣
2020. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!