Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felrakott egy ismerősöm a...

Felrakott egy ismerősöm a facebookra (fotóval) , kértem, szedjen le, megsértődött. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Meglepetésként ért reggel, hogy a facebookon díszeleg a fotóm, amin az ismerősömnel vagyok egy rendezvényen. Nem örültem neki, mikor meglattam, kértem, szedje le.


Leszedte, de érzem rajta, hogy megsértődött. Egyetlen képem sincs kint, sose posztolok semmiról, másokról meg pláne nem.


Ti megsértődtetek volna? (szépen kértem meg, nem durván és nem számonkérően, csak mondtam neki, hogy nem szeretném hogy barmi személyes legyen rólam, és nemcsak a facebookon, hanem sehol).


2020. aug. 15. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki kellett volna megkérdezni hogy mit szólsz ha felteszi
2020. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sértődjön, ne foglalkozz vele. Az a minimum, hogy ha ilyet tesz valaki, rákérdez a másik embernél, hogy teheti-e.
2020. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom milyen rendezvény de ha város által rendezett rendezvény vagy pl. Sziget vagy koncertek ezek mind sajtó nyílvános események. Azt meg tudod mit jelent?


Viszont ha Mari néni és Jóska bácsi esküvője akkor ott előtte meg kellett volna kérdeznie.


Szóltál neki hogy téged zavar ha besértődött akkor besértődött rólad van szó szóval jogod van azt mondani hogy szedje le. Szard le.

2020. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam. Magán rendezvény, mondjuk úgy hogy kerti party volt. Nem foglalkom vele tovább, köszi a válaszokat. 😉
2020. aug. 15. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És még neki van pofája besértődni...


Ha valaki feltesz egy olyan képet Facebook-ra, aminek a feltöltéséhez a képen szereplő nem járult hozzá, a sértett még be is perelheti az illetőt.


Ok, hogy ti haverok vagytok, meg le is szedte, de neked több jogod lett volna megsértődni.

2020. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem idegeskedek ezen többet. 😊
2020. aug. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!