Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerősnek jelölt a futár, ez...

Ismerősnek jelölt a futár, ez csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés
Van egy hely, ahonnan elég gyakran rendelek, ha épp lusta vagyok, sokszor ugyanaz a futár hozza ki, egy idősebb pasi. Egy idő után sokszor megkérdezte hogy vagyok, mi újság, én sosem álltam le vele nagyon beszélgetni, csak a kezébe adtam a pénzt és mondtam, hogy minden rendben. Ma mentem az utcán és rámköszönt, majd bejelölt ismerősnek a Facebookon. Én 20 vagyok, ő kb 40-50 között. Csak én érzem ezt egy kicsit kellemetlennek/furcsának vagy más szerint is az? Nem jelöltem vissza.

2020. júl. 24. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagy, férfi vagy? Nem ártana tudni.
2020. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
66%
Cukrosbacsi
2020. júl. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nő, ő férfi.
2020. júl. 24. 17:21
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Hááát... Ilyen kis ismeretség alapján szerintem is fura, bár ha férfi lennél is az lenne. De ez nem feltétlen jelent még rossz szándékot. Van, aki boldog-boldogtalant bejelöl, és van min. ezer ismerőse, akikből beszél kettővel.


De pusztán "illedelmességből" ne jelöld vissza, ha te is furcsállod. Én ilyet nem szoktam.

2020. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Na, jo kinos lesz, amikor legkozelebb o hozza a csomagodat :DDD
2020. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Én nem jelölném vissza. Attól, hogy párszor kihozott kaját még nem vagytok ismerősök. Ha esetleg rákérdez mondd meg, hogy csak a barátaidat jelölöd vissza. Biztos bejössz neki.
2020. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

"Én nő, ő férfi."


Sejtettem! :-))))

2020. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy az utcán rád köszön még oké. De, így hogy nem szoktál vele beszélgetésbe mélyülni szerintrm túlzás az ismerősnek jelölés
2020. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem jelölöd vissza, ő "jelöli meg" a cuccodat:DDD


Minek vagy tufabukon valós névvel....ehh.A mai fiatalok s erkölcseik...gondolja.

Töröld magad s nem lesz problémád senkivel....

2020. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem értem mi kivetnivaló van az erkölcseimmel, csak mert használom a nevemet. Minden le van róla tiltva, a nevemen és a képemen kívül idegen semmit nem lát a profilomból.
2020. júl. 24. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!