Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skandináv emberekről nagy...

Skandináv emberekről nagy általánosságban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 13:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
mit értesz az alatt, hogy "öltözni nagyon jól tudnak"?
2020. nov. 21. 06:49
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az ízlésük, szuper, utánozhatatlan. Nagyon jól tudnak kinézni. A skandináv ízlés nem csak az otthonokban mutatkozik meg, hanem az öltözködésben is.
2020. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, gondolom neked is olyasmi lehet az ízlésed, azért tetszik :D


Nekem olyan lehangolóak

2020. nov. 21. 09:00
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
ja lehet. mivel fiatalon éltem ott, ezért valóban befolyásolta az ízlésvilágomat, tagadhatatlan. :D énnekem nagyon tetszik. az utca embere ezerszer jobban néz ki, mint itthon.
2020. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy a legegyszerűbb ember is jóval intelligensebben viselkedik kint, mint itthon az egyszerűbb gondolkodású emberek.

Nem azért mondom,hogy leszóljam a hazámat, mert nekem nagyon fontosak a magyarok, csak sajnálattal mondom, hogy ez egész egyszerűen tény.

Nemigen vannak ilyen sík sötét emberek kint, akiknek alig van foguk, primitíven viselkednek, stb. Legalábbis a százalékuk jóval kisebb. Valahogy sokkal kulturáltabb népség. Az ivászattól eltekintve, mert onnantól, hogy isznak, teljesen állattá tudnak válni.

2020. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Gondolom közrejátszik az átlag ember lelkivilágán, hogy nem 90ezrekből kell megélniük. Miért nem mész vissza, ha ennyire bejött az országuk?
2020. nov. 21. 14:13
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A könyvtár olcsóbb, mint a lapostévé, az egyszerűbb gondolkodású magyarnak mégis az utóbbi a prioritás.
2020. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
71%
Most miert kell rogton felhozni a 90 ezret meg az el lehet menni, ha nem tetszik mentalitast? Te kerdezted, hogy mi a velemenyunk a skandinavokrol. Ez.
2020. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem, én egy szóval nem, hogy menj el. Csak te írtad, hogy mennyire szerettél ott élni, akkor miért jöttél ide vissza? Én is elakarok innen menni.


Melyik országban éltél, ha szabad tudni?


Pl. a svédeknél kevesebb hülye van európában, szóval ha tippelnem kéne, Norvégiában élhettél vagy Dániában.



a 90ezres témát meg azért hoztam fel, mert könnyű úgy pozitívnak lenni, ha jut mindenre, egy könyv pl 4-5ezer forint. Amiket a könyvtárakban vannak nem relevánsak, iskolai kötelező olvasmányok, meg ilyen hülyeségek. Attól nem lesz okosabb valaki, hogy szórakoztató irodalmat olvas.

2020. nov. 21. 15:15
 20/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden választ én írok ám.

Itthon nekem jobb, mert a PR-jukkal szemben nagyon idegengyűlölőek, nem befogadóak.

Általános,hogy egyik nap még beszélgetsz valakivel egy órát, másnap meg se ismer, nem köszön. Szamítani a bajban szerintem nemigen lehet rájuk, ha valaki elesik az utcán, ráhagyják. Oldja meg.

Egymást imádják, ölelkeznek allandóan, de a külföldit nem fogadják be.

Normális munkát is nehéz találni idegenként, hacsak nem vagy orvos.

Drága az élet.

Összességében boldog voltam kint, szép minden, az emberek nyugisak, de itthon ezerszer jobb (nekem).

U.i.

Nem nagyon járhatsz könyvtárba, ha ilyenek az elképzeléseid xD

2020. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!