Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lenne az életünk, ha...

Milyen lenne az életünk, ha nekünk is kialakult/vagy megmaradt volna a farkunk mint a majomnak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 06:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kis kiegészítés:


Az eszkimók vagy az antarktiszi kutatók ruhája biztos más lenne, mint a fentebb linkelt rajzon. Egész egyszerűen azért, mert ruha nélkül a hidegben egyszerűen lefagyna a farok. Így van 2 opció:


Ha a faroknak haszna nem nagyon van, de mivel nem is akadályoz semmiben nem fejlőtött vissza (Pl a férfiaknak is van mellbimbójuk, vagy a haj se lenne létszükség már annyira, mert tudsz sapkát venni) akkor a hasra/mellkasra tekerve hordanák, hogy melegben legyen. Pl:

[link]


Ha meg a faroknak haszna, van teszem fel az egyensúlyban (így a rendeltetésszerű helyén kell legyen), akkor valami olyan nadrágok lennének, hogy a faroknak lenne egy külön (a végén bevarrt) "szár". Vagy valami, amit külön fel kell húzni, mint egy kesztyűt mondjuk.


Ezek érvényesek nálunk a téli időszakra is.


Nagyjából ugyanazok a dolgok vonatkoznak a farokra, mint a lábakra/karokra. Úgy értem, + 1 testrész, ami el tud törni, le tud égni. Több a tetoválási felület, stb.


Ha lehetbe valamilyen szintem kapaszkodni vele, akkor a gyerekek a szüleiktől fáramászásnál biztos megkapnák, hogy "Kapaszkodj a farkaddal is!" :D


Attól függően hogy mennyire lenne "ügyes", biztos lennének aki rajzolnának is vele, vagy egyebek. (Én pl láttam olyat, hogy hátraköttött kézzel szendvicset csinált valaki a lábával)


Azoknak akik valamilyen módon elvesztették a kezüket, nyújtana egy kis plusz segítséget.


Valamilyen szinten érzelmek kifejezésére is szolgálhat. Így a beszédhez és a mimikához hozzájönne még a farok mozgása is.


Meg még annyi, hogy ha a hátsó farkunk nem fejlődött volna vissza, akkor magyarban pl a "farok" szót nem használnánk a péniszre. Így is kétértelmű, de akkor már egy túl gyakran használt, hétköznapi szó lenne. Pl mintha a "kéz" szónak lenne valami erotikus jelentése is.



Sci-fi, fantasy fan vagyok, szeretem a furry-ket, a fantázialényeket, az űrlényeket, és biológiából érettségiztem, szóval ha van kérdésed, írj még nyugodtan. :D Ha eszembe jut valami, még jelentkezek.


Amúgy milyen farokra gondoltál? Olyasmire mint amilyen a gyűrűsfarkú makiknak van?

2020. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Más fajta fegyferek is lennének. Pl valaki biztos kitalálna valami olyasmi kést, amit fel lehet húzni a farkok végére. (Persze ha a farok ilyen 40 cm, sok értelme nem lenne, inkább az ilyen 1 m hosszúakra gondolok)


Ha meg olyan szinten lenne ügyes, mint mondjuk a mutatóujjunk, akkor kib@szottul hasznos lenne. :D (Főleg mert több irányba is hajlik, mert olyan típusú izületek vannak benne, mint a gerincben)

Ezt meg a kis dolgokra is értem. Pl egy kisgyerek a maciját tudná fogni a farkával. (1-2-szer rátekeri s kész. Nem hagyja el, ha leül játszani valahova, mert mindig tudja fogni)

2020. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg persze bejönnének az olyan dolgok is, hogy egy farokkal a pasi másik farkát ki lehetne verni, vagy a nyaláshoz hasonlóan azzal izgatni a csaj csiklóját. Illetve bizonyos helyekre be is lehetne dugni még úgy pluszba...



És mivel van lábfétis, hajfétis, stb, biztos lenne farokfétis is. Főleg hogy ez egy olyan dolog, amit azért eléggé jól lehetne a szexben használni.

2020. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#1


Az hogy valaki le akarja műttetni, csak 2 esetben kerülne szóba.


1. A Koronavírus vakcina mellékhatása, hogy hátul farkad nő ( :D ). Mert bár biztos lennének olyanok, aniknek egy semmiből jött testrész tetszene, de biztos lennének olyanok is, akik ahogy pénzük lesz, levágatnák. Egyszerűen csak azért, mert nem szokták meg, és a dolgok jelenlegi állása szerint nem normális, ha egy embernek farka van. Szóval sokaknak még kifejezetten para is lenne.


2. A farok léte úgy öröklődött volna az évek során, mint pl a kék szem. Ha van, az is normális, ha meg nincs, az is normális. Hogy valaki megtartsa-e az egyéni döntés, az alapján, hogy mi tetszik neki.


Mert ha te úgy nőssz fel, hogy van valamid, nem szeretsz megválni tőle, főleg ha az még feltűnő is. (Pl általában a kislányok se szeretik levágatni a hajukat)

2020. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Gondolom a farok-ról is előbb utóbb eltűnt volna a szőr az evolúció során tehát szerintem mára vagy csupasz lenne vagy nagyon minimálisan lenne rajta szőr. A genetika döntené el kinek milyen mértékben mint pl. más testrészűnkön (kar, láb, hát, mell, has).

2020. aug. 22. 16:21
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15


Vagy nem. A fejeden levő haj is voltaképp szőr.

2020. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg a farok elég hosszú, valami olyasmi is kialakulhatott volna, hogy egy kisgyerek sétakor nem az anyja kezét, hanem a farkát fogja. Az anya érzi, hogy szorítsa-e vagy nem, de a kezei mégis üresek, így tudja vinni pl a kisebb gyerekét, vagy valami mást.


Amúgy ez erről a képről jutott eszembe:

[link]

2020. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges bugyidizájn:


[link]

2020. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Most így elképzeltem ahogy tavasszal a szerelmesek nem kézenfogva hanem a farkaikat összekulcsolva sétálnak :D
2020. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!