Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél a gyerkőc kiskorában...

Akiknél a gyerkőc kiskorában kialakult egy bizonyos zenei stílus felé fordulás, az megmaradt a későbbiekben is?

Figyelt kérdés
Főleg olyan válaszok érdekelnének, ahol már kamaszok a gyerekek.
2014. márc. 14. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kiskoromban nagyon sokat ment LGT, Omega, Republic, Edda meg ilyenek... nem magamtól hallgattam, apám hallgatta, de ugye én is ott voltam. Mai napig szeretem ezeket a zenéket, tudom is szinte mindet kívülről. Most 23 vagyok :)
2014. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálunk az apuka szereti a Kárpátiát. Mikor kicsi volt a gyerek (6-7 hónapos), akkor rendszeresen hallgatta, a gyerek is imádta, sokszor "táncikált" rá.

Viszont már nem nagyon hallgatunk ilyen zenéket, vagyis ritkán, a fiam mégis rock zene rajongó. Ha csak meghall egy ACDC számot, már rázza a fejét, "gitározik". Meg még sok hasonló rockzenével így van. A Youtube-on ő keresgél magának zenét. Pl. ő talált rá a Végvár (ex Stampedli) zenekarra, annak az egyik számát kívülről fújja, már a telefonra is rá kellett tenni, mert folyton azt hallgatja és énekeli.

4,5 éves

2014. márc. 14. 10:47
 3/4 Jégtánc ***** válasza:
13 éves még nem voltam mikor Depeche Mode-t hallgattam,szobám egyik fala tele volt Depeche Mode poszterrel a másik meg Bon Jovival:) Azóta is imádom a Depeche Mode-t immár lassan 27 éve.Fiaim már kamaszok,még nem igazán alakult ki,sokféle zenét szeretnek nincs kimondottan kedvenc.
2014. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok, imádom a Kárpátiát :)

És ebből az okból (amit írtál), tuti, hogy a gyerek mellett is sokat fog majd menni, nem akarok discós gyereket :)


De az azért meglepett, hogy a 4,5éves magának kersgél zenét a youtube-on :O :)

2014. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!