Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak jogsit szégyen elkerül...

Férfiak jogsit szégyen elkerülése miatt szereznek?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy jogsi szerzés oka nem 100%-ban az mert hogy hasznos, kell, munkához, hétköznapokban, hanem inkább egyik 50% hasznosság de a másik 50% hogy igenis cikinek éreznék különösen nők előtt ha nem lenne.


Lehet tagadni, de mélyen minden férfi elismerné ezt.



2020. aug. 22. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én például nagymotorra akartam, de az oktatáson rábeszéltek hogy B az jobb lesz. 5 év kellett hogy hasznát vegyem. Ma meg úgy gondolom hogy marha lettem volna, ha nem B-t teszem le. Nehezebb lenne két gyereket oviba hordani motorral, vagy fürdőszobához csempét vinni (hogy a mostaniakat említsem)
2020. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Minek a kérdés, ha előre leírod, hogy nem fogadod el a véleményeddel ellentétes válaszokat?


Amint betöltöttem az életkort már mentem is jogsira. Azért mert autób/zi vagyok és imádok vezetni, autót, traktort, teherautót stb vezetni. Lesz/rtam mit ki mit gondolt. Ahogy most is olyan autóm van ami nekem tetszik. A többség azt sem tudja mi az, a maradék szerint meg értelmetlen ilyen tartani. De nem érdekel, saját magam miatt van olyan autóm amilyen és jogsim is.

2020. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nincs még jogsim, nem érzek szégyent emiatt (bármennyire szeretnéd), csak be vannak korlátozva a lehetőségeim, nem mehetek akkor és oda amikor és ahova akarok és ez zavar. És erre most még rájön a "kötelező" maszkviselés is (értsd: az utasok fele úgyis sz.rik rá ha nincs ellenőr, de pont ők köhögnek mindenfelé) ami miatt inkább kerülöm a tömegközlekedést amikor csak lehet.
2020. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

# 2


Szerintem ez szinte biztos hogy így van. A férfiak egész életüket nőknek való pitizésben élik le. Az autó ennek egy alapvető eleme. Ezért gondolom hogy szerintem ez szinte biztos hogy így van.


De amúgy kíváncsi vagyok logikus levezetésére annak ha ez mégis tévedés.

2020. aug. 22. 12:45
 5/26 anonim ***** válasza:

"A férfiak egész életüket nőknek való pitizésben élik le"

Projektálsz de erősen. Nem mindenki olyan mint te.

2020. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted biztos...

Értem. Szerintem biztos az összes nő csak a pénzes, autóval rendelkezőkre bukik. Kész rejtély, hogyan van mégis csaja az összes buszozó prolinak. Szerintem...

Logikusan levezettem a saját esetem.

De mondok egy másik logikus érvet. Nem mindenki annak szenteli az életét, hogy valami pénzéhes k/rvát hajkurásszon.


Azt meg sajnálni tudom csak, hogy te a férfi létet a nők előtti pitizésként éled meg.

Te vagy a bombanős kérdező, ugye?


#2

2020. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

# 5


Én nem tudok pitizni nőknek, mert semmim nincs ami alkalmassá tenne rá. Pl. vagyon, izmos test, jóképűség, ismertség, egzisztencia, autó stb.

2020. aug. 22. 12:51
 8/26 A kérdező kommentje:

# 6


Amit írsz hogy buszozó férfiaknak van csaja ez teljesen rendben van és életszerű.


A megfigyelésem amit a kérdésben írtam hogy férfiak a jogsit ugyan nem kimondva de félig-meddig azért is szerzik hogy ne szégyenüljenek meg a társadalom de főleg a nők szemében.


Erről mi a véleményed?


Ha szerinted tévedek, akkor miért tévedek ebben?

2020. aug. 22. 12:56
 9/26 anonim ***** válasza:

#8: Leírtam, leszarja mindenki, hogy van-e jogsid, amíg autód úgy sincs.

Aki meg alapján ítél meg, hogy van-e jogsid az annyira alja, hogy nem éri meg foglalkozni vele.

Ettől függetlenül az autó egy státuszszimbólum, de pont a csajozásban a legkisebb a szerepe (egy értelmes, minimum szint felett)


#6

2020. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez rohadtul nincs így. A jogsi nem státuszszimbólum. Viszont az autók, járművek, közlekedés a fiatal srácokat igen korán elkezdik érdekelni, természetes, hogy a jogsi is következik ebből a dologból, az én esetemben 17 évesen, két okból: hasznos, és később csak drágább lesz. Több korabeli haveromnak azóta sincs, pedig már 40 évesek vagyunk többnyire.

Valami nagyon begyepesedett nálad ezen a téren, a férfiak szerint ugyanis a nők leszarják, hogy van-e jogsi, vagy nincs. Azt meg a férfiak szarják le, hogy ha a nő mégis valami jelentőséget tulajdonít ennek.

2020. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!