Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van rossz időben jó...

Miért van rossz időben jó kedvem és fordítva?

Figyelt kérdés
Amikor szakad az eső vihar van, vagy őszi nyálas hideg idő, azaz amiket mások rossznak mondanak, akkor fel vagyok pörögve, tevékeny vagyok, pozitív, jól érzem magamat. Amikor meg a mások szerinti jó idő van napsütés, meleg stb., akkor lehangolt, inkább csak otthon ülős, semmihez nincs kedvem. Ez így nagyon vázlatos, mert nem ez határoz meg első sorban, de gyakran tud befolyásolni így alap hangulatban. Mitől lehet ez?

2020. aug. 23. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szereted a meleget. Meg a mostani nyarak nem is olyanok mint réges rég voltak. Amikor az átlag hőmérséklet 20-24 fok volt, és egész nyáron 2 hét volt csak 30 fokos.
2020. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Legjobban a vihar elõtti szeles idõt szeretem.
2020. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
2 Elég nagy viharnak fog kinézni némelyeknél.Akik most nyeregben érzik még magukat.n A tornádó szerintem kutya füle lesz ahhoz képest ami vár rájuk jelen állás szerint.
2020. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
En is jobban szeretem a borus idot, napsuteses melegben meg faradt vagyok. Szerintem siman csak az idojaras az oka. Az osz es a tavasz a legjobb, mert olyankor nincsen semmi kulonosebb gatlo tenyezo, barmit csinalna az ember. A tel sem rossz, de ha nagyon hideg van kint, akkor sok programnak lottek, de a lakason belul / munkahelyen akkor is tevekenyebb vagyok.
2020. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!