Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek csak fiú gyerekei...

Akinek csak fiú gyerekei lettek nem rossz, hogy nem lett lány is vagy forditva?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiúnk és most terhes vagyok és úgy tűnik ő is fiú lesz. Főleg a párom nagyon szeretett volna kislányt. Páromék 3an vannak fiú testvérek és a testvéreinek is 1-1 fia lett. Nem valószínű, hogy tudnánk vállalni harmadik babát főleg, hogy valószínű ő is fiú lenne szerintem.

2017. febr. 7. 10:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ráadásul akkor voltunk együtt mikor a lányra van nagyobb esély ovu előtt 2 nappal, direkt figyeltem az ovulációmat, de úgy látszik nálunk ez sem nem vált be.
2017. febr. 7. 10:52
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Három kisfiúnk van.

A lánykérés napján kezdünk el beszélni a családalapításról, és már akkor úgy éreztük, hogy nekünk szuper lenne három gyerek. Nemekről sosem beszéltünk.


Ami azt illeti, herótom van attól, ha valaki más neműnek akarja/akarta a gyermekét, ez nagyon szomorú, sőt kegyetlen!

Azért legyen gyerek, mert hátha lány/fiú lesz? Ti is ezt kaptátok meg gyerekkorotokban, hogy miért nem lettetek fiúk/lányok? Jól esett?


Másrészt nem törvényszerű, hogy mindegy gyermek egynemű legyen egy családban, hihetetlen, hogy még mindig él ez a nézet, holott általános iskolában is kötelező a biológia tanulás...


Harmadrészt ha nem engedhetitek meg magatoknak, akkor meg is válasz, hogy legyen-e harmadik...


Jó egészséget...

2017. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
nekem két lányom lett, egyébként mióta az eszem tudom két fiút akartam....mikor megtudtam az elsőről hogy lány, az kicsit fusztrált, mert tudtam hogy már csak "egy próbálkozásom" van a fiúra..ahogy cseperedett a lányom, megtapasztaltam hogy milyen egy kislány, ugyanakkor megismertem a korabeli kisfiúkat, és megmondom őszintén, elkezdtem sokkal jobban vágyni egy kislányra megint. A kistesó is lány lett persze, és most már egyáltalán nem vágyom fiú gyermekre. Azt hiszem, nem bírnék velük. Meg nem tudnék velük mit kezdeni/mit játszani így két lány után
2017. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Amiota az eszemet tudom, kislanyra vagytam. Aztan lett ket fiam. Meg egy kandur macskam...

Az elso fiu utan volt bennem hianyerzet, de erdekes modon a masodik fiam utan mar nincs. Mar egyaltalan nem erzem, hogy hianyozna valaki a csaladbol. Pedig, mint irtam, vilag eletemben kislanyt akartam. Es en is azt hittem, hogy mindig hianyozni fog a nemletezo lanyom.

2017. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
2-es nem hoznám fel magamat pozitív példának a helyedben, inkább te gondolkozol furán, a legtöbb ember ha több gyereket vállal, akar fiút is lányt is, ez nem azt jelenti, hogy utálni fogja a kisebbeket, mert nem megfelelő neműnek születtek, csak azt, hogy van egy teljesen normális vágya.
2017. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Semmiféle utálatot nem említettem, de mindegy is.

Mi rossz van abban, hogy nálunk egyenértékű mindkét nembeli gyermek... akár akkor is , ha sokadiknak születik az azonos nemű tesói után. Mások vagyunk, semmi gond...


Nagyon szép napot neked, kedves :)

2017. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom,én pl.gyerekre vágytam,és nem fiúra/lányra. Az első születése után is így volt,és szerintem a huszadik után is így éreznék.
2017. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Én annó 2 gyereket szerettem volna, 1 fiút, 1 lányt.

Fiunk született, és nem lesz több gyerekünk (saját döntés). De mindig szoktam mondogatni, ha véletlenül teherbe esnék, imádkoznék, hogy fiú legyen... :-)


Annyira jó fiús anyukának lenni, nem is szeretnék lányt...

Miért lenne rossz, ha valakinek csak fia van?

Én úgy tenném fel ezt a kérdést: "Nem rossz annak, akinek lánya is van?"


Látod, csak nézőpont kérdése az egész...


De annak a legjobb, akinek megadatik, hogy egészséges gyereke legyen!

2017. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha csak két gyerek van, szerintem még előnyösebb is, ha egyneműek. A gyakorlat azt mutatja, az egyneműek jobban tudnak együtt játszani. Nekem van két fiam és két lányom. A fiúk korban közel állnak egymáshoz, együtt járnak mindenhova, együtt fociznak, legóznak, autóznak, összenőttek mint az ikrek (2 év van köztük).
2017. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok, azt nezem igy utolag, hogy ugy jartam, mint a #3-as, csak pepitaban :D Pont ugyanezt erzem, mint te, csak forditva <3 Nagyon erdekes dolgokat produkal az elet :)


Jaj mit kell ezt felfujni, attol, hogy lanyra vagytam fiatalon, ugyanugy imadom a fiaimat. Es szerintem mas is igy van ezzel. Nalunk anyum fiut akart, apum lanyt. Lany lettem, es imadtak, meg most is, pedig mar evtizedek ota nem vagyok gyerek. Es tesom se volt. Sot, anyum is megszerette a lany gyerekeket, mert orult volna kislany unokanak.

2017. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!