Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kész van a moziszobám, amit...

Kész van a moziszobám, amit mindenki felesleges hülyeségnek tartott. Őket nem engedem be. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval pár hete lett kész a moziszobám a házamban. Hangszigetelt, nagy foteles, projektoros nagy vászonnal, high-end hangfalakkal, minihűtővel, légkondival, popcorn géppel...stb. Szóval egy komplett moziterem. De a lényeg: Ezt néhány kivétellel szinte mindenki ellenezte, és komplett hülyeségnek tartotta, de most hogy kész van, mindenki ki akarja próbálni. Habár mindenki megnézheti, de csak azok próbálhatják ki, akik habár csak szavakkal, vagy lélekben, de támogattak az ötletben. Emiatt van egy kis feszültség.


Ti az én helyzetemben mit tennétek? Ezt így jónak, vagy rossznak gondoljátok hogy nekik nem engedem meg?


2020. aug. 23. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatják,de szedj tőlük belépőjegyet.
2020. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na az egy hatalmas poén lenne, lehet ki is próbálom :D
2020. aug. 23. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos! Nekem is vannak olyan ismerőseim, hogy folyton leszólnak ha valamit meg szeretnék valósítani. Ha meg sikerül, akkor ismét előkerülnek.

Ne foglalkozz velük!! Élvezd a moziszobádat, és ki kell iktatni a rosszindulatú embereket!

2020. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Kipróbálhatnád, de - idézem - akkora hülyeség, hogy nem lenne képem beengedni téged. Ki akarna kipróbálni ilyen buta dolgot?"
2020. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Mimózalelkű sznob. :D
2020. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A katasztrófavédelmet azért beengeded egy ellenőrzésre?
2020. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos, amit gondolsz.

Én azt mondanám, hogy ha eddig hülyeségnek tartotta, akkor most se akarja kipróbálni.

2020. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mind1 ki mit gondol a moziszobádról, ami klasz lehet, de amit leirtál igy csak az irigyeket vonzod be ezáltal, egyedül pedig úgy látom nem élevezed, mert....
2020. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nehogy beengedd őket, nagyon jól teszed. Támogatlak erősen.
2020. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ha utólag elnézést kér, és beismeri hogy tévedett (sok embernek nem megy) akkor beengedhetnéd :)


De amúgy neked adok igazat.

2020. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!