Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kiírok egy kérdést, amihez...

Ha kiírok egy kérdést, amihez van hasonló vagy a témája ugyan olyan,ugyan arról az emberről szól, akkor miért hiszik azt, hogy az összes kérdést én írogatom ki róluk?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég sok a troll, és mert le van írva, hogy mielőtt kiírsz egy kérdést, nézd át (kulcsszó kereséssel) a meglevőket, hátha más már föltette ugyanazt a kérdést.
2020. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

:D

Sokszor fordult velem is elő ilyen.

Ez van, el kell fogadni, hogy így vélekednek az emberek és csak erre a következtetésre jutnak.

Egyébként érdekes, hogy az "1 333 377" regisztrált tagból miért ne lenne 2 (vagy több) olyan ember, akit ugyanazon téma ugyanazon időben foglalkoztat.

2020. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert azt feltételezik, hogy egy normális ember el tudja olvasni a témába vágó kérdést új kiírása helyett
2020. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én azért szoktam kiírni egy kérdést újra mert

1. Ha valamit ki akarok írni kiírom és nem azt nézem, hogy esetleg van-e más is, aki kiírta

2. Van olyan dolog, amit hozzátennék szóval az én kérdésem így másabb, mint a többieké

3. Lehet, hogy a másik ember kérdésére nem érkezett (számomra használható) válasz, ezért ugyan ott tartok, mintha nem is létezne a kérdés


Egyébként nem csak ezekről van szó, hanem például Selena Gomezről kiírok valamit és róla tesznek fel még egy csomó kérdést, akkor valaki lesz, aki azt feltételezi, hogy mind az 156255 kérdést én írtam ki.

(nem szoktam Selena Gomezről kérdezni, csak egy példa volt)

2020. aug. 24. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
A lábfétiseseknél van leginkább ez: annyira egy gondolatmenetük van, hogy valóban totál összetéveszthetőek... (Egy lábfétises).
2020. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Meg a sztárrajongóknál
2020. aug. 24. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg a pelenka-fétiseseknél.

Meg az autista-fétiseseknél.

2020. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!