Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is felorolne ha olyan...

Titeket is felorolne ha olyan mocskot kennetek ratok ami nem igaz és nem tudnátok tenni ellene? Tortent mar hasonló veletek is? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem őrölne fel, nem is tette igazából. Tisztáztam magamat a vádak alól, és elbeszélgettem azzal aki elterjesztette. Tényleg csak beszélgettem, nem is sejtette hogy kitudódott felém is, így "meglepődött" mikor eléálltam. Nem lett volna értelme bántani, megnyomorodott, keserű ember volt.


Mit terjesztettek el rólad?

2020. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap is kiírtad...
2020. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le se szarnám. 20 éve a suliban is rámhúztak olyat, amihez semmi közöm nem volt és ki akartak csapni. Csak nevettem rajta.
2020. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Linkeld már be hogy én mit irtam ki tegnap... kíváncsi lennék rá...



Csaladon belül csinált egy családhoz kívülálló személy olyat, hogy én olyan dolgokat allitottam és mondtam az unokanoveremrol neki, amit eletemben soha senkinek, nem hogy őneki. Sajnos olyan jól megszervezte az egészet, hogy neki hittek, nem nekem.

2020. jún. 25. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

A rágalmat pergesd le magadról,egyetlen szót ne vesztegess rá, ne bánkódj miatta felesleges energiapazarlás. Te tudod az igazat, a többi lényegtelen.

A rágalmazónak mindig keserű a legvége.Ez az ilyen emberek "ajándéka" odafentről.

2020. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!