Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami baj van velem?

Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Amikor valami megható vagy szomorút látok a tv-ben vagy bárhol úgy neki fogok sírni mintha valaki meghalt volna, régebb is érzékeny voltam és el pityeregtem magam az ilyeneken, de most egyszerűen nem ismerek magamra. Látok valami meghatót elkezdek könnyezni majd pár másodperc múlva máris zokogok.

(26 éves anyuka vagyok, és nem vagyok terhes ha esetleg valakinek ez jutna eszébe először)



2020. aug. 24. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes reakció a rèszedről. Ha vicces dolgot látsz, akkor nyugodtan, bárhol vagy, nevess egyet. :)
2020. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem dolgozott trauma?
2020. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Egy pszichológus segíthet. Anyuka vagy, így a gyerek előhozhatta belőled az anyai ösztönöket, esetleg ha a párod sem nagyon foglalkozik megfelelően veletek, akkor meg 2*-esen is megjelenhet az érzékenység.
2020. aug. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Hogy jön már ide megint a pszichológus.. Olyan jó, hogy ezen az oldalon mindenki csak osztja a nagy eszét, aztán neki meg nem marad.

Kérdező, szerintem normális.

2020. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1es most ezen is meghatodtam 🙈 2es hát a traumáimat hála istennek már feldolgoztam, 3as már majdnem 3 éves a kisfiam már túl vagyok a baby blues-on de még van, hogy kiborulok miatta is, 4es köszönöm a megnyugtató választ, és mindenkinek a válaszra szánt időt, szép napot 😘🙂
2020. aug. 25. 18:55
 6/6 A kérdező kommentje:
3as biztos van benne valami ugyanis a párom amikor hisztizik a gyerek ő ahelyett, hogy segítene csak ront a helyzeten, nem sok türelme van hozzá, sajnos nem erre hozzáállásra számítottam részéről amikor bevállaltam a gyereket 😔
2020. aug. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!