Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, aki kb....

Van olyan ismerősöd, aki kb. élve temeti magát?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy sehova nem jár, sosincs kedve semmihez, még ha próbálsz vele beszélgetni vagy hívni valahova akkor is csak annyit válaszol, hogy "nem" vagy "nincs kedvem".


Tehát olyanra gondolok, aki tényleg totál elzárkózik a világ elől.


Tudod az okát?



2019. dec. 20. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok.
2019. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én vagyok.

Depresszió az oka.

Mentem pszichológusokhoz, de nagyon csúnyán bántak velem, ki is nevettek.

Azóta nem nagyon van kedvem megnyìlni senkinek.

2019. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Élve temeti magát, azt én szègyenkezèsre használnám, ha valaki ezt érezné saját magával kapcsolatban.Viszont, ha nem jár sehova, akkor miért érezne ìgy? :)
2019. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meghalni sincs kedvem, tehát nem temetkezem.
2019. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
aki eljárnak valahova azok is élve temetik magukat. Többségnek van bnő/párkapcsolat,/ház/autó.. mindez 15-25+ éves hitelre... ha netán baleset éri őket pillanatok alatt az utcára kerülnek.. minden borul. Ez mi ha nem élve temetés.
2019. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én saját magam vagyok ilyen. Full önbizalomhiány, egy alapbetegség, sikertelenségek, elutasítások, talán ezek együtt adják ki a problémát.
2019. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én. Tudom az okát.
2019. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a kérdésről más jutott eszembe. Apám, aki alkoholista, minden nap kb 10 doboz sört iszik, és 3 doboz cigit szív el. Ezen kívül alig eszik, kávén, sörön és cigin "él".
2019. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valamilyen szinten rám is igaz, bár én azért családdal kimozdulok. Egyébként nagyon zárkózott, csendes egyéniség vagyok, nem nagyon tudok beilleszkedni semmilyen társaságba.
2019. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha neked azt mondja, hogy nincs kedve, az csak annyit jelent, hogy veled nincs kedve. Akármilyen jó ember vagy, akármilyen jó helyre hívod.


Meg aztán vannak helyzetek, feladatok, amikhez elzárkózás kell, mert a külső hatások zavarnának.


Totál elzárkózni nem is lehet, mert enni kell, minimális beszerzésre szükség van.

2020. jan. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!