Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arra van szükségem hogy mások...

Arra van szükségem hogy mások adjanak nekem feladatot illetve hogy mások csináljanak nekem programot, mert én magamtól nem találom fel magam. Ez mire utal? Kreativitás hiányára? Önállótlanságra? Vagy?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő lehet, igen.
2017. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a saját programjaidat megvalósítod. ezért tűnhet úgy, hogy csak a mások által feladott lecke "valódi", mivel a saját ügyeid önállóan, maguktól értetődően lesznek elintézve.


Úgyhogy egyiksem. Ha önállótlan lennél, a saját "feladataiddal" lennél elfoglalva, mert nem tudnád megoldani őket.


Amint megoldod, kihúzod a listádról, és ezért van kapcitásod mások hülyeségeivel foglalkozni.


Úgyhogy igenis kreatív vagy, ezt el ne felejtsd.

2017. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy amikor kisgyerek voltál, a szüleid az összes önállósodási törekvésedet meghiúsították. Gondolok például arra, hogy azt sem engedték, hogy kicsomagolj magadnak egy túrórudit.

Nem tudhatom, hogy így van, csak ezt is lehetségesnek tartom.

2017. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!