Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy csak akkor...

Miért van az, hogy csak akkor mondja ki valaki, ami rossz, ha veszekedés van és ideges lesz?

Figyelt kérdés

Olyan rossz ez.. nem bírom az ilyen embereket.

Egész kapcsolat alatt tetteti, hogy minden jó velem vagy rajtam. De veszekedés közben mindent a nyakamba zúdít. Miért kell addig lapítania? Közben meg ugye látszólagosan támogat/dicsér. Annyira kétszínűségnek érzem ezt.


Én nekem, ha valami nem tetszik, rosszul esik akkor azt abban a pillanatban tudtára adom a másiknak nem sunnyogok, hogy aztán egy összeszólalkozás alkalmával az összeset leverjem rajta.


2020. aug. 27. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy sunnyog, csak nem akar mindenen vitázni. Aztán már túl sok lesz és kibukik belőle. Vagy pont azért jön elő a veszekedésnél, hogy éreztesse veled, hogy neki se jó minden, mégsem piszkál mindig, amikor vmi nem tetszik neki.
2020. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az se fix, hogy komolyan gondolja olyankor. Az ember hevült, felmegy az adrenalinja és, ha nem tud győzni a veszekedésben, vagy nincs érve, akkor előhúzza ezeket a kártyákat.

Üljetek le, komolyan beszéljétek meg. Vannak olyanok, akik olyan adrenalin löketet kapnak ilyenkor, hogy konkrétan azt se tudják mit beszélnek.

Nekem volt/van olyan ismerősöm, aki komolyan nem emlékszik, elfelejt pár részletet és olyat felhozott veszekedésnél, amit nem én, hanem egy ismerőse követett el X éve.

Tud olyan "flasht" kapni az ember, hogy mindent felhasznál, hogy igaza legyen.

De azt beszéljétek meg, hogy mindent békében, veszekedés nélkül meglehet oldani, nem kell dühöngeni. De ehhez az is kell, hogy te se légy partner a veszekedésben.

2020. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége képtelen normálisan kritikát megfogalmazni és befogadni is. Soha senki sehol nem tanítja ezt.
2020. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is gyulolom az ilyet, foleg parkapcsolatban. Az ember legyen mar oszinte a masikkal. En mindig megmondom, ha zavar valami. Normalisan, nem cseszegetve a masikat. Megkerem, hogy uljunk le es beszeljuk at ezt, ha komolyabb dologrol van szo. Ilyenkor elmondom, hogy nyugodtan szoljon, ha valami neki sem jo. Jajj, dehogy, minden jo, aztan ha kiakad valamin akkor en vagyok a legszarabb ember a vilagon. Utana meg bocsanatkeres es puncsolas a kovetkezo ugyanilyen kibukasig. Ja, nem gondolta komolyan egeszen a kovetkezo ugyan ilyen veszekedesig es ez igy megy, mint egy mokuskerek, korbe-korbe. Szerintem ez baromira nem normalis. Egyszer-egyszer meg belefer, azt meg en is megertem, de az ilyen ember allandoan ezt csinalja.
2020. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!