Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám utál és a szemembe...

Anyám utál és a szemembe mondja, mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az van hogy kb 4 hónapja kezdődött az egész, először csak kiabált velem, utána már meg is vert, kitalálták azt apámmal hogy le fognak tiltani a wifirol, vagyis hogy csak az én telefonom nem tud csatlakozni, és ha bármi rosszat csinálok kikapcsolják, most kb 1-2-3 hete már azt kiabálja nekem hogy utál engem megver és bármi van én vagyok a hibás, a tesom aki 10 éves bármit csinál azt mondja én voltam és anyám elhiszi és akkor csinál valamit aztán meg ha nekem pl leesik a virág akkor ugye akarok takarítani tesom azt lefotozza és elküldi (mert hat nekünk el lett a szokás tesom mindig fotóz és küldi) nem hogy csak segítene, de meg tudja is hogy neki se lesz jobb ettől, néha annyira rossz minden hogy a vagdosasra gondolok de nem csinálom mert arra gondolok hogy nem fogom ezt csinálni ilyen ‘semmiség’ miatt, apám is ilyen vagyis majdnem ő nem mondja hogy utal, ő meg 1 hónapja volt hogy megutott de már nem már vele jobban tudok beszélni mint anyaval, és ha egyedül ulok és nem beszélek senkihez akkor anyám direkt ezt csinálja hogy vissza szóljak valamit mert ezt akarja, és arra is gondoltam hogy azért mondja hogy utal mert először fiút akart és nem lányt, ha valakit érdekel meg valami az írhat!

13/L



2018. febr. 24. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Add meg a telo számát, szívesen felteszem neki azt a kérdést, hogy mi a büdös francért (szépen fogalmazok direkt) szült gyereket ha így bánik vele?

Ez nem anya meg apa, ezek állatok!

2018. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom az elsőhöz,csok csp gyes gyed és társai ide vezetnek,nem kéne pénzelni a szülést,null forint a gyerek után, meglátnánk h csak a normális réteg szülne aki akar is gyereket és nem eszközt szülne. És van rá fedezete ,nem megélhetési szulok akik amugy hátuk kozepére kivánják a gyerekeket de ötöt lepotyogtatnak egy szobára mert kap érte borravalot sajnos rosszabb esetben szoszerint piára bagora drogra ko a lové gyerekek meg iskolába üres hassal mennek ..
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Azért neked sem ártana utánagondolnod, hogy ebben neked mekkora és milyen részed volt? Miben nem vagy tündér angyalka?
2018. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Rajtad vezetik le a feszultseget , sajnos .

Borzasztó.

2018. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Én a helyedben csalàdsegítőhöz fordulnék (max kérd meg valamelyik normàlis rokonodat segítsen ez ügyben) mert az ilyen szülők nagy lelki sérülést tudnak okozni egy fiatal életében ami egész végig traumaként fogja végigkísérni!
2018. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
#3! Nem gondolod, hogy ha tegyük fel csinált valamit ez a lány, attól még az anyja apja felnőtt ember és nem ez a megoldás? Ha te valamit csináltál, amit nem néztek jó szemmel, veled így bántak akkor? Mert nálunk nem ez volt a divat, hogy ha rossz fát tettem a tűzre, akkor mindennek elhordtak. Engem neveltek, nem kutyaként bántak velem
2018. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem ilyen öcsém lenne,beletaposnàm a betonba a fényképezőjével együtt.Szüleid meg sajnos nem normàlisak.Kerüld őket.
2018. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

3. Még ha a gyerekem a legrosszabb lény a világon, SE csinálok vele ilyet!

Kérdező- fordulj tanárhoz, más felnőtthöz, családsegítőhöz stb. Mert ezt nem lehet hagyni, anyádék nem képesek szülőként, emberként viselkedni.

2018. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Miket szólsz neki vissza? Milyen lett a félévid?
2018. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%

"kb 4 hónapja kezdődött az egész, először csak kiabált velem, utána már meg is vert, kitalálták azt apámmal hogy le fognak tiltani a wifirol"


Mi volt 4 hónapja azon kívül, hogy fogadóórák voltak a suliban, és ennek kapcsán kiderülhettek a viselt dolgaid...?

2018. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!