Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van benne valami?

Szerintetek van benne valami?

Figyelt kérdés
Egyik vasárnap délelőtt egy idős bácsi megszolitott, kérdezte, hogy hol lehet itt ingyen enni, én meg csak annyit mondtam nem tudom és tovább mentem. Utána nagyon megbántam, vissza fordultam akartam adni neki egy kis pénzt, de nem találtam sehol. Egésznap rosszul éreztem magam, mert ahelyett hogy segítettem volna neki én tovább mentem. Aznap sok pénzt vesztettem.
2020. aug. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e összefüggés, de legközelebb, hasonló helyzetben segíts, ha teheted. Jó érzés, és vissza fog jönni az a pénz máshonnan.
2020. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy nincs összefüggés. ételt adj neki ne pénzt, és be szoktam vinni őket pékségbe hogy akkor mit szeretne, de pénzt sosem adnék nekik
2020. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ninsc összefüggés, csak azért érzed, mert ilyen az agyunk és összekapcsolja a dolgokat.
2020. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, legközelebb próbálj egy ilyen személynek segíteni. A lényeg, hogy felismerted, hogy máshogyan is lehetett volna: gratulálok:)!
2020. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs. Később megbántad őszintén hogy nem segítettél, tehát valószínű akkor nem vagy egy önző ember.
2020. aug. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!