Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj hogy nem...

Szerintetek baj hogy nem adtam oda a pizzámat a koldusnak ?

Figyelt kérdés

A Városban voltam sétáltam haza fele egy szelet pizzával eközben egyszer caak meg szolitott egy koldus ült éppen hogy elnézést fiatal ember rá néztem és mentem is tovább nem vártam meg mig végig mondja amit akart végül hátra néztem szerencsére nem követett de amúgy szemetség volt tőlem szerintetek hogy úgymond az egyetlen ennivalóm adjam át másnak attol függetlenül hogy tudtam volna újat venni csak már nem volt kedvem hozzá?

Ez tegnap délután történt.


2020. aug. 28. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Igen,ha ezekkel mind tisztába voltál,akkor szemetseg volt.
2020. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelességed, viszont szép gesztus lett volna tőled. Nekem is biztos bűntudatom lenne a te helyedben.

Lehet, hogy nem is a pizza kellett volna neki, hanem pénz, és ha felajánlod, akkor még ő van megsértődve.

2020. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Többségük nem ennivalót akar, hanem minimum egy ötezrest.
2020. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem az a baj, hanem az, hogy unatkozol es ilyen hulyesegeket irsz ide ki pentek este ahelyett, h csajoznal :) szuzkocka
2020. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez tényleg megtörtént nem kitaláció a másik dolog meg majd arra sor kerül valamikor.
2020. aug. 28. 20:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miota lattam oket kajat es apropenzt eldobni, vagy epp kaja helyett mar busszra kell meseket, egyetlen koldust se tudok sajnalni.
2020. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én múltkor elutaztam egy másik magy városban, ahol az autóbusz pályaudvar közelében egy hajléktalan kéregetett. Oda mentem és neki adtam a felbontatlan friss péksütimet. Ahelyett, hogy megköszönte volna vissza dobta nekem és pénzt követelt, neki ez nem kell, neki bor kell. Megfogtam a kis csomagos péksütit és elsétaltam. Franc ad pénzt alkoholra.
2020. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én is adtam már ennivalót, de nem kellett neki. pénzt akart.
2020. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Ezt egy mondatba sűríteni pont-vessző nélkül gratula. Gyors vagy. De valószínűleg nem a kajádat akarta volna...
2020. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal lehetsz, leszarod azt remelve, hogy soha nem kerulsz ilyen helyzetbe.

Ha figyelj. Lelkiismeret furdalasnak itt nincs helye. Nem tudsz megmenteni mindenkit. Ha valaki irant szemelyes kotodest erzel, ugyis segitesz.

De. Amig van kozony, van szegenyseg is. Teged sokszaz masik ember kovetett, talan adott neki valaki. Legkozelebb, vagy azutan, vagy meg kesobb azert kiveheted ebbol a reszed. Nem fogsz rosszul aludni tole.

2020. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!