Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi irigy egy másik...

Egy férfi irigy egy másik férfire aki magasabb nála?

Figyelt kérdés
Nőknél tudom hogy általában az alacsonyak gátlásosak, és piszkálják a magasabbakat. De férfiaknál ezt nem vettem észre. Én viszonylag magas vagyok (187) de csak 1-2x tettek sértő/bántó/irigykedő megjegyzést rám emiatt.
2020. aug. 28. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egynél több.
2020. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Masfajta irigyseg a mienk, en is szivesen lennek olyan magas mint te de nem fogom ezt kimutatni vagy bantani mast emiatt, amig normalisan viselkedik valaki tok mind1 milyen adottsagokkal szuletik.
2020. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát gyerekkoromban azért bőven kaptam megjegyzést a magasságomra. Nem vagyok extrém magas, 195 centi vagyok, de 14 évesen is már ekkora voltam, 10 évesen 170, szóval akkoriban relatív kiemelkedőbb voltam, középiskola végén már nem voltam az osztályban sem a legmagasabb, egyetemen meg egy fejjel magasabb ember is volt nálam. De mikor én voltam sokkal magasabb mindenkinél, akkor azért kaptam az ívet, ahogy amúgy mindenki más is, aki valamilyen szempontból kilógott a sorból.
2020. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Csak beképzeled, hogy te milyen menő vagy pusztán a magasságod miatt. Valójában csak a nőknél (bocsánat, kislányoknál) van ez a f,a,szom magasságfétis.

A férfi hacsak nem kórosan alacsony az átlaghoz képest (165 centinél kisebb) le sem szarja milyen magas vagy.

2020. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

“ Hát gyerekkoromban azért bőven kaptam megjegyzést a magasságomra. Nem vagyok extrém magas, 195 centi vagyok, de 14 évesen is már ekkora voltam”


Ha szerinted ezt irigység miatt kaptad és nem azért, mert kilógtál a sorból valami miatt, akkor van egy rossz hírem....

2020. aug. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem jellemző ez a fajta irigykedés/viselkedés.

Lehet kicsit kisarkított példa, de eléggé fura lenne, ha például egy 165 centis orvos irigykedne egy 190 centis BKV-ellenőrre pusztán a magassága miatt.

2020. aug. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6:

"Ha szerinted ezt irigység miatt kaptad és nem azért, mert kilógtál a sorból valami miatt, akkor van egy rossz hírem...."


Nem írtam olyasmit, hogy az irigység miatt kaptam volna.

2020. aug. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor értelmezd a kérdést! Olvasd el újra, akkor rád nem vonatkozik!
2020. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok,és belül irigy vagyok a magasabbakra,de csak azt a magas férfit utálom,aki lenéz az alacsonyságom miatt,egyébként nem piszkálom őket.
2020. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!