Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha nincsenek barátaim?

Gáz ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Utálom az embereket. Nem is kellenének. Az emberek egyszerűen rosszindulatúak, nem lehet megbízni senkiben. Itt a gyakorin is kiírok bármilyen kérdést, csak oltogatnak ahelyett, hogy segítenének. Undorító.

Nincs az emberekben semmi jóindulat, semmi empátia. Csak ártani akar mindenki. A barátságok sem érnek semmit, az is véget ér idővel



2020. aug. 29. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, gáz, hogy utálod az embereket és általánosítasz, mert nem mindenki rosszindulatú.
2020. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Ha ennyire utálod az embereket,ide miért jársz?

Miért kérded meg az ő véleményüket hogy ha nem is kellenek az emberek?

Elég gáz vagy egyékent..pont hogy neked társaság kéne,mert ilyen elképzelésel elég sz.r életed lesz

2020. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez így nem teljesen igaz. Én is volt, hogy így gondoltam, de az emberek alapvetően társas lények. Igen sokszor önzőek vagyunk és nem figyelünk egymásra, de szerintem keresni kell. Nagyon összevesztem azzal a személlyel aki 6 éve a legjobb barátnőm volt, viszont most inkább nyitok mások felé és új dolgokat próbálok megismerni..nem szabad általánosítani és nem lehet úgy élni, hogy mindenkiben a rosszat látod :/ Amint megismersz valakit akit megkedvelsz megváltozik majd a gondolkodásod is ^^ 18/L
2020. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok embert megismertem és megkedveltem, de végül mindenki csalódást okozott.
2020. aug. 29. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sincsenek barátaim,és engem tényleg nem érdekel ellenben veled.Akik azok voltak,eltűnedeztek.Téged nagyon is érdekel a kérdésed alapján...Az emberek igenis rosszindulatúak sajnos.Te kérdező 15-17 év körüli lehetsz saccra.Én 41 éves pasi vagyok.A legtöbb ember egy álszent,ezt jól jegyezd meg!Igazi barátokból meg nem lesz sok az életben.Főleg így,hogy a gép előtt mereszted a segged...
2020. aug. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Te aztán tudod mit csinálok egész nap, 41 éves hülyegyerek..

És 22 vagyok

2020. aug. 30. 03:46
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól van te 22 éves síró kisgyerek,szerintem kösd fel magad ha ilyen vagy.
2020. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok helyen hallhatunk és olvashatunk arról, mennyire fontos önmagunk elfogadása és szeretete. Vannak azonban olyan emberek, akiknek az önmagukkal szembeni negatív érzelmei annyira mélyen gyökereznek, hogy erre csak a legnagyobb nehézségek árán képesek, sőt, gyakran még akkor sem. Az önleértékelés, az öngyűlölet az életük minden területére hatással van, és igencsak próbára teheti a párkapcsolatot is, melynek alapja éppen a másik szeretetének elfogadása.


Keresési eredmények

Internetes találatok


Hogyan szeress valakit, aki nem szereti saját magát?

pszichoforyou.hu › hogyan-szeress-valakit

2016. aug. 5. - Ha öngyűlölő partnered úgy érzi, hiányzik belőle valami (ebben az ... Ha ismerős a helyzet, valószínűleg ő is az öngyűlölő emberek közé tartozik. ... véletlen szerencsére fogja („Volt egy jó napom, ez minden, úgysem lesz több.


Isteni bölcsességek, alapelvek - MEK

mek.oszk.hu › ...

RTF

Ha erőd kevés, akkor félúton kidőlsz, de ne feküdj le már az út elején. ... Úgy gondolkodj, mint a bölcs, de úgy beszélj, mint az egyszerű emberek. ... A bölcsek tudják, hogy mire van szükségük, de a gazdagok nem; Különben ezek is jobban vágyódnának a ... A szerencse is belefárad, ha sokáig a hátán kell hordania valakit.

2020. szept. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!