Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől válhatott ilyenné a...

Mitől válhatott ilyenné a barátnőm?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt elválaszthatatlan legjobb barátnők voltunk, akit akkor ismertem így jellemezném röviden: kedves, aranyos, mindenki szereti típus, semmi negatív tulajdonságot nem tudtam volna mondani rá.

Aztán az élet elsodort minket egymás mellől de nemrég beszéltünk, eleinte kedves volt de aztán rá kellett jönnöm, hogy ez már nagyon nem az az ember akit ismertem. A mostani jellemzői: hiú (régen ennek nyoma sem volt), felszínes, lenéző, népszerűségre vágyó, figyeleméhes, bunkó. Ráadásul azóta megházasodott és a férje egy igazi tahó, aki mindenért leszólja őt, ő meg megpróbál megfelelni neki is meg a családjának is.


Ha megemlíteném neki, meg lenne sértődve, úgy érzem, mérgező lett a társasága és fogalmam sincs mitől lett ilyen. Csak sejtem, hogy esetleg azért, mert nem vették őt fel egy iskolába és a tanulmányi eredménye is jelentősen leromlott utána, hogy elköltöztem.


Tapasztaltatok már hasonlót? Hogy képes ekkorát változni egy ember?


2020. aug. 29. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen drasztikus változás szerencsére a körülöttem lévőkben nem volt még. Bár hasonló, vagyis inkább ennek a kisebb változata talán történt már meg. De ő ráfogta az érettségire...

Ebben az esetben, ezekből az infókból pedig én a férjét mondanám oknak. Írtad is hogy bánik vele, és a barátnődnek pedig mennyire meg kell felelni. Nekem ez egy toxikus környezetnek tűnik, de mintha felvette volna ő is a "tempót". Ez csak spekuláció, de lehet, hogy nem mer velük szembeszállni, magáért kiállni, ezért a környezetén vezeti le. Lehet több is van a háttérben, de én továbbra is a férjét és annak családját mondanám oknak.

2020. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!