Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg és ne...

Hogyan változzak meg és ne igyak annyit és úgy, illetve viselkedjek úgy, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

Fiúk között nőttem fel, mindig velük éreztem jól magam. Viszont a viselkedést is átvettem. Simán iszok velük váltót kannából, csúnyán beszélek stb. Szeretnék megváltozni, legalább valamilyen átmenetet találni, mert így nem hiszem, hogy imponálok (vagy legalábbis nem úgy, ahogy szeretnék) senkinek, meg azt hiszem az önbizalmamon is dobna, ha végre nem a fiús viselkedéssel nyomnám el magam ennyire.

Előre is köszi a válaszokat!


2020. aug. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a viselkedésed fiús, észleld magadon, és változtass rajta. Ezt csináld sokszor, gyakran, aztán átalakulsz. Találd ki, milyen akarnál lenni, ha önmagad nőiességét előhoznád.


Magyarán, amikor csúnyán beszélsz, vedd észre magad, és jelezd magadnak, hogy te nem ilyen vagy, azonnal alkoss egy új mondatot, amit magadhoz hűnek érzel. Tégy így minden viselkedésedben.

2020. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A felismerés megtörtént, megfogalmaztad a célt, már fsak a tettek hiányoznak.

Vegyél (fel) nőies ruhákat, cipőt, kis smink, és ezek általában hozzák a nőies viselkedést is. Persze figyelned kell rá tudatosan is, de így könnyeb lesz.

Hány éves vagy?

2020. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 29. 23:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, igyekszem így öltözködni, de mégis nagyon nehéz. 18 éves vagyok.
2020. aug. 29. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen nehéz. Nem kell annak lennie. Erőlködsz? Mi a nehéz benne? Ne akarj egyből eredményt, sok változást. Szépen lassan érezd át, te nő vagy, változol, felnőtté érsz. Semmi baj nincs azzal, ha nem úgy megy ahogy szeretnéd.
2020. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha uj emberek koze mesz, azok semmit nem fognak tudni arrol, hogy viselkedtel. Akik viszont ismernek regrol, azok szemeben egy darabig az a fius lany leszel.
2020. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet ha valaki dícsérne az jót tenne, mert kicsit úgy érzem az önbizalmad nem ilyan magas. Szerintem ez majd akkor rendeződiknigazán, ha valakivel szeretitek egymást.


Amúgy addig is mert bátor lenni nem azokat a régi dokgokat ismételni amik beválltak de már lejárt az idejük.

2020. aug. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a múltkori kérdést is te tetted fel a csúnya beszédről szerintem.
2020. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addkktológus segítsége szükséges.
2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!